Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

Co nowego na rezulteo

W tej części bloga znajdziesz pełną ofertę promocyjną naszych partnerów i wskazówki, które ułatwią Ci korzystanie z naszych usług oraz zakup właściwych dla Ciebie opon.

Oponiarski Black Friday 2018: atrakcyjne promocje na opony zimowe najlepszych marek

Black Friday: promocje na opony
Black Friday i Cyber Monday to doskonały czas dla wszystkich miłośników zakupów i łowców promocji. To także wymarzona okazja do wyposażenia samochodu w opony zimowe nie wydając całej zawartości swojego portfela. Nie zwlekaj! Skorzystaj z ofert naszych partnerów: Sklepopon.com, Norauto.pl et Oponytanio.pl!

Porównywarka cen rezulteo już dostępna w serwisie Rastreator.com

Narzędzie do porównywania cen opracowane przez rezulteo wdrożone na stronie Rastreator.com
rezulteo zacieśnia współpracę z hiszpańską porównywarką cen Rastreator.com, dostarczając jej swoje narzędzie do porównywania cen opon.

Nowe badania techniczne: co to oznacza dla naszych opon?

Badanie techniczne przepisy opony
20 maja we Francji i w wielu europejskich krajach czekają nas zmiany w zakresie badań technicznych. Zapoznaj się z nowymi przepisami i dowiedz się, co nowe przepisy oznaczają dla opon w Twoim aucie!

Przy zakupie opon zaufaj rezulteo!

Rezulteo: wszystko co powinieneś wiedzieć o oponach
Przeddzień wakacji, samochód załadowany po dach… a tu nagle pojawia się pytanie: od jak dawna nie zmieniałem opon? Padasz na kolana, badasz bieżnik. Bardzo szybko wątpliwość przeradza się w zmartwienie… „Nie, wyruszyć w drogę na oponach w takim stanie to zbyt duże ryzyko!” I tu zaczyna się koszmar… Gdzie ja teraz znajdę nowe opony? Ile to mnie będzie kosztowało? A poza tym, jak wybrać te najwłaściwsze?

Poznaj rezulteo 2.0: bogatsze o nowe kryteria wyboru i bardziej funkcjonalne!

Poznaj rezulteo 2.0
Jako niezależna porównywarka cen i przewodnik po rynku oponiarskim, rezulteo towarzyszy Ci na każdym etapie wyboru i zakupu opon. Aby jak najlepiej wypełnić naszą misję zapewniając Ci wysoką jakość usług, wprowadziliśmy nową wersję rezulteo, jeszcze bardziej intuicyjną, funkcjonalną i precyzyjną.

Nowa wyszukiwarka opon rezulteo

Nowa wyszukiwarka opon rezulteo
Do opracowania nowej wyszukiwarki, rezulteo posłużyło się danymi dotyczącymi najistotniejszych kryteriów stosowanych przez konsumentów przy wyborze opon.