Rezulteo
Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

Nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

Co nowego na rezulteo

W tej części bloga znajdziesz pełną ofertę promocyjną naszych partnerów i wskazówki, które ułatwią Ci korzystanie z naszych usług oraz zakup właściwych dla Ciebie opon.

Jaki samochód dla młodego kierowcy?

Poradnik rezulteo: jaki samochód dla młodego kierowcy?
Niezależnie od tego, czy jesteś studentem czy młodym pracownikiem, Twój budżet przeznaczony na samochód jest często dość ograniczony…
Chociaż na początku dorosłego życia czuje się potrzebę niezależności, młody kierowca nie może wydać wszystkich swoich oszczędności na zakup pierwszego pojazdu, niezależnie od tego, czy jest on używany czy nowy. rezulteo odpowiada na pytania, które zadaje sobie większość przyszłych nabywców pierwszego auta.

Osiem pomysłów na nadmorską przejażdżkę samochodem

Zaplanuj niezapomniany wyjazd nad morze w jednym z europejskich krajów
Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Masz ochotę wybrać się autem w ciekawe miejsca o unikalnych walorach architektonicznych, kulturowych i krajobrazowych? Poznaj nasze propozycje najpiękniejszych tras nadmorskich w różnych krajach Europy. W każdym z nich czekają na Ciebie niezapomniane widoki i zaskakujące wrażenia. Przed wyruszeniem w trasę nie zapomnij o odpowiednim przygotowaniu samochodu: zmień opony na letnie, sprawdź ciśnienie i stopień zużycia bieżnika, wymień koło zapasowe itd.

Jak wymienić przepalony bezpiecznik w samochodzie?

Jak wymienić przepalony bezpiecznik w samochodzie? Zlokalizuj skrzynkę z bezpiecznikami pod maską pojazdu
Dzisiejsze samochody są naszpikowane elektroniką odpowiadającą za wspomaganie kierowcy, bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Bezpiecznik ma za zadanie chronić wrażliwe układy elektryczne przed ewentualnym uszkodzeniem w razie przegrzania. Dlatego warto wiedzieć, jak go wymienić w razie awarii. Ale jak to zrobić? Gdzie znajduje się skrzynka z bezpiecznikami? Jak rozpoznać przepalony bezpiecznik?

Samodzielna wymiana oleju – proste i ekonomiczne!

Przeczytaj nasz poradnik, aby szybko i sprawnie wymienić olej silnikowy bez pomocy mechanika.
Czy naprawdę za każdym razem trzeba udawać się do warsztatu, aby wymienić olej silnikowy? To przecież dość prosta i niespecjalnie kosztowna czynność. Ale jak się za nią zabrać? Jakie narzędzia będą potrzebne? Aby prawidłowo wymienić olej silnikowy, przeczytaj nasz poradnik i postępuj dokładnie według podanych wskazówek.

6 prostych zabiegów pozwalających utrzymać auto w czystości

Dokładnie wyczyść tapicerkę i dywaniki samochodowe, aby zapewnić sobie i swoim pasażerom wyższy komfort jazdy
Planujesz wysprzątać samochód w oczekiwaniu na nadejście pogodnych dni? Czasami wolimy zrobić to w spokoju pod domem, zamiast jechać do myjni. Czy wiesz, że naturalne i niedrogie środki czystości, które zazwyczaj mamy pod ręką, mogą sprawdzić się równie dobrze do czyszczenia samochodu? Generalne sprzątanie dwa razy do roku pozwoli utrzymać wnętrze w czystości i przywrócić idealny wygląd nadwozia. Poniżej garść wskazówek na temat produktów do ekologicznego czyszczenia samochodów.

Na które koła ma napęd moje auto?

Na które koła ma napęd moje auto? Koła napędowe to te, które w ruch wprawia silnik pojazdu.
Aby samochód mógł jeździć, konieczne jest przeniesienie napędu z silnika na koła – przednie, tylne bądź jedne i drugie. Obecnie najczęściej spotykanym rozwiązaniem jest napęd na przednią oś. W takim przypadku mamy dwa koła napędowe z przodu pojazdu i dwa koła skrętne z tyłu. Mniej popularnym rozwiązaniem jest napęd na tylną oś. Jakie funkcje pełnią poszczególne pary kół? Oczywiście mamy też na rynku auta z napędem na cztery (lub wszystkie) koła, określane zazwyczaj skrótem 4x4. Czy takie rozwiązanie lepiej sprawdza się na śniegu? W jaki sposób typ napędu wpływa na zużywanie się opon?

Koronawirus – jak zadbać o samochód podczas kwarantanny?

Koronawirus – jak dbać o samochód unieruchomiony z powodu kwarantanny?
Podczas kwarantanny z powodu epidemii Covid-19 Twój samochód raczej nie będzie zbyt często używany. Właściwie przez większość czasu będzie stał na parkingu albo w garażu. Dlaczego więc zawracać sobie nim głowę? Odpowiedź jest prosta – prawidłowa konserwacja unieruchomionego pojazdu pozwoli uniknąć zanieczyszczenia silnika i miejscowego spłaszczenia opon. Warto pomyśleć o tym zawczasu, jeżeli nie chcemy, aby spotkała nas przykra niespodzianka przy pierwszym rozruchu auta po zniesieniu stanu wyjątkowego.

Koronawirus - komunikat o działalności rezulteo w okresie epidemii

Zespół rezulteo pracuje zdalnie podczas epidemii koronawirusa
W odpowiedzi na obecny stan epidemii koronawirusa i związane z nim rozporządzenia władz państwowych, firma Lizeo (wydawca portalu rezulteo) podjęła decyzję o objęciu wszystkich swoich zespołów systemem pracy zdalnej. rezulteo kontynuuje więc realizację misji polegającej na dostarczaniu informacji i wskazówek dotyczących zakupów opon, dostosowując jednocześnie swoje działania do walki z epidemią.

8 najpiękniejszych europejskich tras górskich na zimowe wycieczki

Zimowe wycieczki po Europie – najpiękniejsze trasy górskie
Jeżeli wybierasz się na zimową wyprawę samochodem po Europie, spróbuj zaplanować trasę tak, aby nie zabrakło na niej pięknych, górskich krajobrazów. Przy odrobinie szczęścia być może uda Ci się zobaczyć ośnieżone szczyty. Poniżej przedstawiamy osiem najciekawszych naszym zdaniem miejsc, które warto odwiedzić zimą, rzecz jasna z odpowiednim ogumieniem!

Z której strony samochodu znajduje się wlew paliwa?

Po której stronie samochodu znajduje się wlew paliwa?
Po której stronie samochodu znajduje się zbiornik paliwa – po prawej czy po lewej? Po wjeździe na stację benzynową zawsze zastanawiasz się, z której strony dystrybutora ustawić samochód? Poznaj jeden prosty trik, który pozwoli zlokalizować wlew paliwa bez ruszania się z fotela kierowcy.
  • 1 (current)
  • 2
  • 3