Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

Oponiarski Black Friday 2018: atrakcyjne promocje na opony zimowe najlepszych marek

Black Friday i Cyber Monday to doskonały czas dla wszystkich miłośników zakupów i łowców promocji. To także wymarzona okazja do wyposażenia samochodu w opony zimowe nie wydając całej zawartości swojego portfela. Nie zwlekaj! Skorzystaj z ofert naszych partnerów: Sklepopon.com, Norauto.pl et Oponytanio.pl!

Black Friday: promocje na opony

Najlepsze promocje na opony znajdziesz na rezulteo - Copyright © Fotolia

Bon paliwowy w prezencie za zakup opon Falken

Kupując komplet opon Falken serii Eurowinter oraz Euroall Season na stronie Sklepopon.com otrzymasz kartę paliwową do wykorzystania na stacjach Orlen i Bliska. Do wygrania także 10 designerskich desek snowboardowych Falken ! Oferta ważna do 30 listopada.

Zobacz ofertę

"Napisz opinię i wygraj !": zimowy konkurs na stronie Sklepopon.com 

Kupując 4 opony marki Vredestein i pisząc o nich opinię, masz szansę wygrać zwrot kosztów zakupu lub nowy komplet opon. Możesz skorzystać z tej oferty do 30 listopada.

Zobacz ofertę

Sklepopon.com interesuje Twoje zdanie na temat opon Bridgestone. W zamian z zakup kompletu ogumienia tej marki w terminie do 31 grudnia oraz podzielnie się Twoją opinią na ich temat, sklep oferuje możliwość wygrania zwrotu wartości zakupu lub nowego kompletu opon.

Zobacz ofertę

Jeśli Twój wybór padł na opony Hankook, skorzystaj z oferty strony Sklepopon.com !

Kupując komplet opon zimowych tej marki i pisząc opinię na ich temat, czeka Cię możliwość wygrania vouchera o wartości 500 PLN na zakup opon letnich lub całorocznych. Nie przegap okazji ! Oferta ważna do 31 grudnia.

Zobacz ofertę

Zimowa promocja na opony Bridgestone

Sklepopon.com zwraca 100 zł za zakup kompletu opon całorocznych Bridgestone Weather Control A005. Masz czas do 31 grudnia aby zapoznać się z tym produktem i skorzystać z oferty.

Zobacz ofertę

Promocja na opony Continental

Podziel się swoją pasją i wygraj voucher na sprzęt sportowy! Kupując komplet opon Continental w na stronie Sklepopon.com i opisując krótko swoje sportowe hobby, masz szansę wygrać voucher do sieci sklepów Intersport o wartości 500 zł. Uwaga! Termin konkursu mija 10 grudnia.

Zobacz ofertę

Zwrot gotówki za zakup opon Uniroyal

Dokonując zakupu zestawu opon Uniroyal MS Plus 77 i opisując w jaki sposób przygotowujesz swoje auto do nadchodzącej zimy, Sklepopon.com zaprasza Cię do gry o zwrot gotówki za zakup ogumienia. Promocja potrwa do 14 grudnia.

Zobacz ofertę

Dostawa gratis na Norauto.pl

Dobierając swoje zimowki na Norauto.pl, skorzystasz z darmowej wysyłki. Oferta będzie aktualna do 30 listopada. Nie zwlekaj !

Zobacz ofertę

Kupon rabatowy w prezencie za zakup opon Bridgestone

Kupując co najmniej 2 opony całoroczne Bridgestone Weather Control A005 lub wybrane opony Blizzak w sklepie Oponytanio.pl lub Tirendo.pl., otrzymasz kupon rabatowy do Allegro lub kupon BestChoice do wykorzystania w następujących sklepach : Amazon, Best Western, Douglas, Facebook, FloraPrima, Koffer24.de, Palmers, Spotify, UhrCenter. 

zakup 2 opon Bridgestone

kupon o wartości 100 PLN

zakup 4 opon Bridgestone

kupon o wartości 200 PLN

Zobacz ofertę