Porównaj opony i znajdź je w najlepszej cenie!

Oponiarski Black Friday 2020: atrakcyjne promocje na opony zimowe najlepszych marek

Black Friday oraz Black Week to doskonały czas dla wszystkich łowców promocji. To także wymarzona okazja do wyposażenia samochodu w opony zimowe nie wydając całej zawartości swojego portfela. Nie zwlekaj! Skorzystaj z ofert naszych partnerów: Sklepopon.com oraz IParts.pl!

Black Friday: promocje na opony

Najlepsze promocje na opony znajdziesz na rezulteo - Copyright © Fotolia

Nagroda za zakup opon Goodyear w Sklepopon   

Kup komplet opon zimowych lub całorocznych marki Goodyear, odpowiedz ciekawie na następujące pytanie konkursowe „Jaka jest według Ciebie niezbędna rzecz, którą musisz mieć w swoim samochodzie przygotowując się do sezonu zimowego?" i odbierz nagrodę! Oferta ważna do 30 listopada.

Korzystam z oferty 

Kup opony Continental w Sklepopon i odbierz gotówkę!

Kupując komplet opon zimowych lub całorocznych marki Continental a otrzymasz kod BLIK na 50, 100 lub 150 zł, który zrealizujesz w bankomacie. Wysokość sumy, którą otrzymasz zależy od rozmiaru zakupionych opon:

16 cali

17 cali

18 cali i więcej

zakup kompletu opon Continental

50 zł

100 zł

150 zł

Oferta ważna do 30 listopada!

Korzystam z oferty

Promocja opon Michelin w Sklepopon 

Kupując komplet opon zimowych lub całorocznych Michelin na stronie Sklepopon.pl, otrzymasz voucher do wykorzystania na w sklepie Deler.pl. Możesz skorzystać z tej oferty do 30 listopada.

17 cali

18 cali i więcej

zakup kompletu opon Michelin

60 zł

100 zł

 Korzystam z oferty

Kup opony Falken w IParts i nie płać za paliwo!

Za zakup jednego kompletu opon zimowych Falken (4 sztuki od 16 cali) serii Eurowinter otrzymasz kartę paliwową o wartości 80 zł, do wykorzystania na stacjach Orlen i Bliska. Skorzystaj z oferty do 30 listopada! 

 

Korzystam z oferty

Kontynuując nawigację na stronie akceptujesz, że będziemy wykorzystywać pliki Cookies do udoskonalania doświadczeń użytkownika oraz statystyk. Więcej informacji na temat naszej polityki prywatności znajdziesz w regulaminie.