Porównaj opony i znajdź je w najlepszej cenie!

Wskazówki praktyczne

Dowiedz się jak skutecznie skorzystać z pomocy rezulteo przy zakupie opon!

Trzy pomysły na samochodową wycieczkę

Trzy pomysły na wycieczkę samochodową: park safari, kino plenerowe, zwiedzanie miast
Coraz więcej czasu spędzamy w samochodzie, załatwiając codzienne sprawy. Auto wygrywa z innymi środkami transportu pod względem wygody użytkowania. Dzięki temu równie dobrze może sprawdzić się w czasie wolnym od pracy i rutynowych obowiązków. W jaki sposób? Wykorzystaj urlop lub weekend na zwiedzanie ciekawych miejsc albo wycieczki z rodziną i przyjaciółmi.

Gry słowne, które uprzyjemnią długą podróż samochodem

Gry słowne umilające czas dzieciom i młodzieży w trakcie długiej podróży na wakacje
W podróży na wymarzone wakacje czas potrafi dłużyć się w nieskończoność! Trzy razy sprawdzaliście walizki i plecaki, ale tuż po wyjeździe okazało się, że zapomnieliście spakować gry na podróż? Spokojnie! Telefon to nie jedyne wyjście z sytuacji. W tym artykule proponujemy osiem gier słownych, które przypadną do gustu starszym i młodszym.

Jak uniknąć wysokich temperatur w samochodzie podczas letnich upałów

Jak uchronić samochód przed nadmierną temperaturą podczas letnich upałów?
Latem wszyscy staramy się parkować auto w cieniu. Ale niestety nie zawsze jest to możliwe. Jak obniżyć temperaturę w samochodzie? Czym grozi pozostawienie dziecka lub zwierzaka domowego w zamkniętym pojeździe? Jak wysoka temperatura wpływa na ogumienie?

Sposoby na tańsze ubezpieczenie samochodu

Skorzystaj z internetowej porównywarki polis OC/AC i nie przepłacaj za ubezpieczenie samochodu
Jeżeli nie chcesz przepłacać za obowiązkowe ubezpieczenie samochodu, musisz na bieżąco śledzić zmiany w ofertach firm ubezpieczeniowych. Wysokość składki często zależy od wieku pojazdu, a niektóre firmy oferują korzystne rabaty, jeśli zdecydujesz się wykupić kilka polis u tego samego ubezpieczyciela. Przed zawarciem umowy na pewno warto sprawdzić aktualne oferty za pomocą porównywarki internetowej. Korzystających z takiego udogodnienia pragniemy jednak z góry uprzedzić, że rezygnacja z dodatkowych opcji ubezpieczeniowych nie jest dobrym pomysłem na oszczędności. Poniższe wskazówki ułatwią znalezienie przyzwoitej oferty ubezpieczeniowej za rozsądną cenę.

Jaki samochód dla młodego kierowcy?

Poradnik rezulteo: jaki samochód dla młodego kierowcy?
Niezależnie od tego, czy jesteś studentem czy młodym pracownikiem, Twój budżet przeznaczony na samochód jest często dość ograniczony…
Chociaż na początku dorosłego życia czuje się potrzebę niezależności, młody kierowca nie może wydać wszystkich swoich oszczędności na zakup pierwszego pojazdu, niezależnie od tego, czy jest on używany czy nowy. rezulteo odpowiada na pytania, które zadaje sobie większość przyszłych nabywców pierwszego auta.

Osiem pomysłów na nadmorską przejażdżkę samochodem

Zaplanuj niezapomniany wyjazd nad morze w jednym z europejskich krajów
Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Masz ochotę wybrać się autem w ciekawe miejsca o unikalnych walorach architektonicznych, kulturowych i krajobrazowych? Poznaj nasze propozycje najpiękniejszych tras nadmorskich w różnych krajach Europy. W każdym z nich czekają na Ciebie niezapomniane widoki i zaskakujące wrażenia. Przed wyruszeniem w trasę nie zapomnij o odpowiednim przygotowaniu samochodu: zmień opony na letnie, sprawdź ciśnienie i stopień zużycia bieżnika, wymień koło zapasowe itd.

Jak wymienić przepalony bezpiecznik w samochodzie?

Jak wymienić przepalony bezpiecznik w samochodzie? Zlokalizuj skrzynkę z bezpiecznikami pod maską pojazdu
Dzisiejsze samochody są naszpikowane elektroniką odpowiadającą za wspomaganie kierowcy, bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Bezpiecznik ma za zadanie chronić wrażliwe układy elektryczne przed ewentualnym uszkodzeniem w razie przegrzania. Dlatego warto wiedzieć, jak go wymienić w razie awarii. Ale jak to zrobić? Gdzie znajduje się skrzynka z bezpiecznikami? Jak rozpoznać przepalony bezpiecznik?

Samodzielna wymiana oleju – proste i ekonomiczne!

Przeczytaj nasz poradnik, aby szybko i sprawnie wymienić olej silnikowy bez pomocy mechanika.
Czy naprawdę za każdym razem trzeba udawać się do warsztatu, aby wymienić olej silnikowy? To przecież dość prosta i niespecjalnie kosztowna czynność. Ale jak się za nią zabrać? Jakie narzędzia będą potrzebne? Aby prawidłowo wymienić olej silnikowy, przeczytaj nasz poradnik i postępuj dokładnie według podanych wskazówek.

6 prostych zabiegów pozwalających utrzymać auto w czystości

Dokładnie wyczyść tapicerkę i dywaniki samochodowe, aby zapewnić sobie i swoim pasażerom wyższy komfort jazdy
Planujesz wysprzątać samochód w oczekiwaniu na nadejście pogodnych dni? Czasami wolimy zrobić to w spokoju pod domem, zamiast jechać do myjni. Czy wiesz, że naturalne i niedrogie środki czystości, które zazwyczaj mamy pod ręką, mogą sprawdzić się równie dobrze do czyszczenia samochodu? Generalne sprzątanie dwa razy do roku pozwoli utrzymać wnętrze w czystości i przywrócić idealny wygląd nadwozia. Poniżej garść wskazówek na temat produktów do ekologicznego czyszczenia samochodów.

Na które koła ma napęd moje auto?

Na które koła ma napęd moje auto? Koła napędowe to te, które w ruch wprawia silnik pojazdu.
Aby samochód mógł jeździć, konieczne jest przeniesienie napędu z silnika na koła – przednie, tylne bądź jedne i drugie. Obecnie najczęściej spotykanym rozwiązaniem jest napęd na przednią oś. W takim przypadku mamy dwa koła napędowe z przodu pojazdu i dwa koła skrętne z tyłu. Mniej popularnym rozwiązaniem jest napęd na tylną oś. Jakie funkcje pełnią poszczególne pary kół? Oczywiście mamy też na rynku auta z napędem na cztery (lub wszystkie) koła, określane zazwyczaj skrótem 4x4. Czy takie rozwiązanie lepiej sprawdza się na śniegu? W jaki sposób typ napędu wpływa na zużywanie się opon?
  • 1 (current)
  • 2
  • 3

Kontynuując nawigację na stronie akceptujesz, że będziemy wykorzystywać pliki Cookies do udoskonalania doświadczeń użytkownika oraz statystyk. Więcej informacji na temat naszej polityki prywatności znajdziesz w regulaminie.

;