Tu znajdziesz najlepsze opony w najlepszej cenie

rezulteo pomaga wybrać i kupić opony

Porównywarka cen rezulteo już dostępna w serwisie Rastreator.com

rezulteo zacieśnia współpracę z hiszpańską porównywarką cen Rastreator.com, dostarczając jej swoje narzędzie do porównywania cen opon.

Narzędzie do porównywania cen opracowane przez rezulteo wdrożone na stronie Rastreator.com

Porównywarka cen rezulteo teraz w serwisie Rastreator.com. © rezulteo

Narzędzie w całości opracowane przez rezulteo

W ramach oferty porównywania cen, serwis rezulteo zaprojektował wyszukiwarkę opon według rozmiarów. Rozwiązanie, dostępne już na stronie rezulteo w zakładce „Wyszukaj opony – Rozmiary opon”, zostało również zastosowane na hiszpańskiej stronie Rastreator.com, która od 2015 r. jest naszym uprzywilejowanym partnerem.

Znany od 2009 r. jako hiszpańska porównywarka cen ubezpieczeń samochodów i motocykli, serwis Rastreator.com wzbogacił swoją ofertę w zakresie porównywania ubezpieczeń, rozszerzając ją na inne dziedziny, takie jak telekomunikacja, podróże, energetyka i motoryzacja. Będąc częścią grupy Admiral, obecnej we Francji dzięki porównywarce ubezpieczeń LeLynx.fr, czy w Wielkiej Brytanii dzięki Confused.com, hiszpańskiportalpostanowił skorzystać z doświadczenia rezulteo przy tworzeniu oferty porównywania cen opon.

To atrakcyjne i innowacyjne narzędzie przejmuje kolorystykę strony partnerskiej, jest łatwe do wdrożenia na dowolnej stronie internetowej i zawiera wszystkie kluczowe informacje na temat cen oraz położenia geograficznego dostępne w serwisie rezulteo. Ani na stronie rezulteo, ani na Rastreator.com nie ma możliwości zakupu opon. Narzędzie wyszukuje najlepszą cenę spośród ofert sprzedawców dostępnych na stronie.

Po określeniu rozmiaru i typu opony użytkownik otrzymuje listę wyników, dokładnie tak samo jak na stronie rezulteo. Na ostatnim etapie wyszukiwania przedstawione są w jednym rzędzie oferowane opony, a w drugim sprzedawcy, u których można je kupić. Jednym rzutem oka można porównać opony i znaleźć te najtańsze.

rezulteo jest kompletnym przewodnikiem po zakupach i porównywarką, która towarzyszy w procesie zakupu ogumienia. Codziennie sprawdzamy ceny ponad 50 marek w tysiącach punktów sprzedaży. rezulteo odpowiada na pytania użytkowników i prezentuje wyniki testów opon, praktyczne przewodniki ułatwiające wybór i porównanie przed zakupem, porady dotyczące konserwacji opon, rynkowe aktualności oraz najnowsze promocje i okazje.

CZYTAJ TAKŻE

Nowe badania techniczne: co to oznacza dla naszych opon?

20 maja we Francji i w wielu europejskich krajach czekają nas zmiany w zakresie badań technicznych. Zapoznaj się z nowymi przepisami i dowiedz się, co nowe przepisy oznaczają dla opon w Twoim aucie!

] Przy zakupie opon zaufaj rezulteo!

Przeddzień wakacji, samochód załadowany po dach… a tu nagle pojawia się pytanie: od jak dawna nie zmieniałem opon? Padasz na kolana, badasz bieżnik. Bardzo szybko wątpliwość przeradza się w zmartwienie… „Nie, wyruszyć w drogę na oponach w takim stanie to zbyt duże ryzyko!” I tu zaczyna się koszmar… Gdzie ja teraz znajdę nowe opony? Ile to mnie będzie kosztowało? A poza tym, jak wybrać te najwłaściwsze?

Poznaj rezulteo 2.0: bogatsze o nowe kryteria wyboru i bardziej funkcjonalne!

Jako niezależna porównywarka cen i przewodnik po rynku oponiarskim, rezulteo towarzyszy Ci na każdym etapie wyboru i zakupu opon. Aby jak najlepiej wypełnić naszą misję zapewniając Ci wysoką jakość usług, wprowadziliśmy nową wersję rezulteo, jeszcze bardziej intuicyjną, funkcjonalną i precyzyjną.

Nowa wyszukiwarka opon rezulteo

Do opracowania nowej wyszukiwarki, rezulteo posłużyło się danymi dotyczącymi najistotniejszych kryteriów stosowanych przez konsumentów przy wyborze opon.