Rezulteo
Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

Nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

Falken Sincera SN 110 – nowe opony letnie dla większej ekonomii jazdy

Falken zaprezentował nowe opony letnie Sincera SN 110 opatrzone znakiem Ecorun. Nowe ogumienie wykonane zostało w technologii 4D-Nano Design, która zapewnia lepszą przyczepność, wyższą trwałość i mniejszy opór toczenia. Opony zaprojektowano z myślą o wyższej ekonomii jazdy przekładającej się na realne oszczędności dla kierowców.

Opony letnie Falken Sincera SN 110 Ecorun – oszczędność paliwa potwierdzona znakiem Ecorun i wyższa trwałość dzięki technologii 4D-Nano Design

Nowe opony Falken opatrzone znakiem Ecorun. © Falken

Falken Sincera SN 110 Ecorun – ekonomiczne ogumienie

Po dwóch latach prac badawczo-rozwojowych na rynek trafią nowe opony letnie Falken Sincera SN 110 – następca modelu Sincera SN 832 Ecorun. Najważniejszą zaletą nowego ogumienia jest oszczędność:

  • niższe zużycie paliwa dzięki aerodynamicznym ścianom bocznym i poprawionej geometrii klocków bieżnika
  • wyższa trwałość dzięki półokrągłym żebrom
  • niski opór toczenia potwierdzony znakiem Ecorun

Czym jest Ecorun?

Etykieta Ecorun stosowana jest przez Falken do oznaczania opon o niskim oporze toczenia, który przekłada się na mniejsze zużycie paliwa. To z kolei oznacza mniejszy negatywny wpływ na środowisko oraz oszczędności w dłuższej perspektywie czasowej.

Opony Falken Sincera SN 110 – technologia 4D-Nano Design

Technologię 4D-Nano Design znamy już z opon High Performance Azenis FK 510, opon letnich Ziex ZE310 Ecorun i całorocznych Euroall Season AS210. Polega ona na zastosowaniu specjalnych dodatków poprawiających wiązania między polimerami i krzemionką, co przekłada się na lepszą przyczepność ogumienia na suchych i mokrych drogach. Dzięki temu opony te uzyskały notę A w kategorii przyczepność na mokrej nawierzchni na etykiecie europejskiej. Poza tym są bardziej odporne na zużycie, a więc pozwalają pokonać więcej kilometrów. Nowe opony letnie Falken Sincera SN 110 Ecorun to czysta oszczędność pod każdym możliwym względem.

Pod względem konstrukcji Falken Sincera SN 110 wyróżniają się giętkimi lamelami w środkowej części bieżnika i zamkniętym rowkiem przy brzegu. Takie rozwiązanie zapewnia mniejsze odkształcenia klocków, a w rezultacie lepszą stabilność podczas jazdy po linii prostej, krótszą drogę hamowania oraz szybką reakcję auta na manewry kierownicą. Dodatkową zaletą opon jest ograniczony hałas toczenia zapewniający wysoki komfort jazdy.

Opony Falken Sincera SN 110 – rozmiary i dostępność

Opony Falken Sincera SN 110 są dostępne w 46 rozmiarach do felg o średnicy od 14 do 16 cali. Na stronie producenta można sprawdzić, jakie oceny przyznano poszczególnym modelom na etykiecie europejskiej w kategoriach opór toczenia, przyczepność na mokrej nawierzchni i emisja hałasu (w tym również głośność pracy w decybelach).

Do jakich aut pasują opony Falken Sincera SN 110?

Opony Falken Sincera SN 110 przeznaczone są do użytku w różnych modelach samochodów miejskich:

CZYTAJ TAKŻE

Michelin Pilot Sport Cup 2 Connect – semi-slicki z dedykowaną aplikacją

Dwa lata po premierze zaawansowanej technologii komunikacyjnej Track Connect Michelin prezentuje najnowsze semi-slicki w 100% kompatybilne z tym nadzwyczaj wydajnym rozwiązaniem, czyli Michelin Pilot Sport Cup 2 Connect.

Nowe opony Cinturato P7: Pirelli stawia na bezpieczeństwo

Na lato Pirelli szykuje premierę nowych opon Cinturato P7. Dowiedz się więcej o zaawansowanej technologii gwarantującej wyższą wydajność i lepszą przyczepność. To wyjątkowo bezpieczne ogumienie potrafi dostosować się do różnych stylów jazdy, a dzięki obniżonej masie odznacza się znakomitą wydajnością energetyczną. Odświeżający powiew lekkości na rynku ogumienia!

Firestone Winterhawk 4 – pełna kontrola podczas zimowej jazdy samochodem

Winterhawk 4 to nowa generacja opon zimowych Firestone opracowana na podstawie doświadczeń kierowców. Dzięki lepszej przyczepności oraz skuteczności hamowania na mokrej nawierzchni potwierdzonej oceną B na etykiecie europejskiej w połączeniu z umiarkowaną ceną ogumienie to ma szansę zyskać sporą popularność.

Opony Hankook Dynapro AT2 – wyjątkowo ciche ogumienie terenowe

Najnowsze opony 4x4 w ofercie Hankook – Dynapro AT2 – zapewniają maksimum komfortu akustycznego na każdym rodzaju podłoża. Drugą istotną zaletą nowego modelu jest przydatność do użytku w warunkach zimowych potwierdzona oznaczeniem 3PMSF na bocznej ścianie opony. Zasmakuj wolności i jedź dokąd i kiedy tylko chcesz!