Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

Nokian zapowiada poszerzenie gamy opon zimowych o model WR SUV 4

Finlandzki producent Nokian wprowadza na europejski rynek nową oponę zimową: WR SUV 4. Opracował również trzy specjalne modele dla krajów nordyckich, Rosji oraz Ameryki Północnej.

Firma Nokian

Firma Nokian zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowej opony zimowej, która pozwoli przygotować się na następny sezon zimowy - Copyright © Nokian / rezulteo

Nowa opona na zimę w Europie Środkowej

Nokian WR SUV 4 to opona zimowa do samochodów sportowych, która zastąpi model WR SUV 3 obecny na rynku od 2013 r. Producent z mroźnej Finlandii to prawdziwy specjalista od zimówek, dlatego zainteresowała nas wiadomość o wprowadzeniu na rynek opony dostosowanej do warunków zimowych panujących w Europie Środkowej. Zdaniem firmy Nokian, „doskonała zwrotność gwarantuje spokój nawet podczas bardzo szybkiej jazdy”. Opona trafi do sprzedaży na wiosnę, z myślą o sezonie zimowym 2018.

Trzy nowe opony przeznaczone na rynki nordyckie, do Rosji i Ameryki Północnej

Oprócz wprowadzenia na rynek opony zimowej WR SUV 4, która będzie dostępna również po drugiej stronie Atlantyku, zapowiedziano trzy kolejne nowości przeznaczone na ciężkie zimy panujące w Europie Północnej, Rosji i w Ameryce Północnej.

Niekolcowane opony Hakkapeliitta R3 i Hakkapeliitta R3 SUV uzupełnią ofertę opon zimowych dostępnych w tych krajach. Jak zapewnia producent, gwarantują one komfortową, bezpieczną i ekologiczną jazdę dzięki połączeniu nowoczesnej technologii oraz know-how producenta.

Z kolei model Nokian WR G4 zastąpi całoroczną oponę WR G3 w Ameryce Północnej. Zdaniem finlandzkiego producenta, stabilność toru jazdy i skuteczność tej opony do aut osobowych zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa w każdych warunkach.

CZYTAJ TAKŻE

Continental EcoContact 6: nowy standard opon letnich od niemieckiego producenta

Continental zapowiada wprowadzenie na rynek modelu EcoContact 6, nowej opony do samochodów osobowych. Jego motto: oszczędność przede wszystkim!

Dębica wprowadza na rynek nową oponę zimową Frigo SUV2

Dębica przedstawiła swoją nową oponę Frigo SUV 2. Według producenta jest ona przystosowana do jazdy w każdych warunkach zimowych.

Hankook odświeża gamę opon UHP wypuszczając na rynek nowy model Ventus S1 evo 3

Hankook przedstawia nową oponę przeznaczoną do samochodów osobowych i SUV-ów. Model Ventus S1 evo 3 chce zająć pozycję lidera na rynku opon UHP.

10 najlepszych modeli opon całorocznych na sezon 2018/2019: wybór naszych ekspertów

Szukasz opon wielosezonowych ale nie wiesz jaki model wybrać? Aby pomóc Ci w podjęciu decyzji, nasi eksperci przygotowali listę najlepszych opon całorocznych na sezon 2018/2019.