Rezulteo
Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

Nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

Yokohama GEOLANDAR CV G058 – opony letnie M+S do SUV-ów i pick-upów

Yokohama zapowiada kolejną nowość w ofercie – opony letnie GEOLANDAR CV G058 z oznaczeniem M+S. To model przeznaczony do pojazdów sportowo-użytkowych i pick-upów, zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie dalekich podróży i oszczędności paliwa.

Yokohama Geolandar CV GO58 – opony letnie M+S do SUV-ów i pick-upów

© Yokohama

Technologia „BluEarth” wykorzystana w ogumieniu Geolandar do SUV-ów

Mimo odwołania targów w Genewie Yokohama zapowiada kolejną nowość w ofercie – opony letnie Geolandar CV G05 z oznaczeniem M+S, które potwierdza przydatność ogumienia do użytku na śniegu i błocie.  Jest to następca modelu GEOLANDAR SUV przeznaczonego do samochodów sportowo-użytkowych, pick-upów i furgonetek. Inżynierowie z Yokohamy chcieli opracować opony do użytku miejskiego, ale nie tylko. GEOLANDAR CV G058 zapewnia wysoki komfort jazdy na długich trasach, nawet przy sporadycznych opadach śniegu, co potwierdza oznaczenie M+S.

Ostatni model wyznacza nowe standardy w serii Geolandar dzięki bieżnikowi zaprojektowanemu w oparciu o nowoczesną technologię „BluEarth” – szeroka i płaska strefa styku z podłożem, cztery rowki, lamele 2D/3D oraz podwyższona zawartość dwóch rodzajów krzemionki. Technologia „BlueEarth” zapewnia ponadto optymalne parametry w najistotniejszych dla SUV-ów kategoriach, jak bezpieczeństwo, trwałość i oszczędność paliwa:

●      mniejszy hałas

●      odporność na zużycie

●      trakcja na mokrych i zaśnieżonych nawierzchniach

●      stabilne trzymanie się drogi przy niskich temperaturach

●      mniejsze ryzyko akwaplanacji

●      efektywność energetyczna i opór toczenia

Yokohama Geolandar CV GO58 – opony letnie SUV zaprojektowane w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne

© Yokohama

Które opony letnie Yokohamy najlepiej nadają się do SUV-ów?

W porównaniu do poprzedniego modelu Geolandar SUV nowe opony letnie Yokohama Geolandar CV G058 mają zapewniać:

●      skuteczniejsze hamowanie na mokrej nawierzchni

●      lepszą stabilność jazdy na mokrej nawierzchni

●      mniejszy hałas na zewnątrz i wewnątrz pojazdu

 Teraz czekamy na potwierdzenie tych wyników w niezależnych testach ogumienia letniego do SUV-ów.

Dostępne rozmiary opon

Opony letnie Geolandar CV G058 będą dostępne w sprzedaży od wiosny w 43 rozmiarch od 265 / 50 R20 107V do 205 / 70R15 96H.

Yokohama Geolandar CV G058 – rozmiary opon letnich do SUV-ów

© Yokohama

CZYTAJ TAKŻE

Cooper prezentuje opony Discoverer AT3 LT i XLT do samochodów terenowych i pick-upów

Marka Cooper Tires poszerza swoją ofertę o dwie nowe opony letnie 4x4 – Discoverer AT3 LT i Discoverer AT3 XLT. Oba modele sprawdzone już w Stanach Zjednoczonych wkrótce pojawią się na rynku europejskim. Oba mają też oznaczenie 3PMSF potwierdzające przydatność do jazdy terenowej, nawet po śniegu i błocie.

Yokohama przygotowana na kolejną zimę z oponami iceGuard iG53

Już tej jesieni trafią do sprzedaży nowe opony zimowe Yokohama iceGuard iG53 do różnego typu samochodów osobowych (kompaktów, sedanów i SUV-ów). W planach szeroka gama rozmiarów. Ogumienie zapewnia całkowicie bezpieczną i zarazem komfortową jazdę po śniegu i lodzie.

Nokian Snowproof P – opony zimowe z pazurem

Firma Nokian zapowiedziała już premierę swoich najnowszych opon zimowych Ultra High Performance przeznaczonych na rynek środkowoeuropejski. Nokian Snowproof P do samochodów osobowych znakomicie trzymają się drogi i charakteryzują nadzwyczajną przyczepnością w zimowych warunkach, zapewniając optymalny poziom bezpieczeństwa.

Yokohama BluEarth GT-AE51 – sposób na oszczędność paliwa

Planowana na wiosnę premiera nowych opon letnich Yokohama BluEarth GT-AE51 wpisuje się w długofalową strategię firmy, która zakłada poszerzanie oferty o paliwooszczędne i przyjazne dla środowiska produkty.