Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

Wieści od producentów opon

Nowatorskie projekty, współpraca handlowa między producentami opon, ich wyjątkowe osiągniecia i nagrody…. To tylko niektóre z tematów, jakie znajdziesz w tej rubryce.

Bridgestone opracuje opony do jazdy po Księżycu

Bridgestone opracuje opony do jazdy po Księżycu
Bridgestone zapowiedział swój udział w misji kosmicznej planowanej przez Japońską Agencję Aerokosmiczną. Cel: opracowanie opon przystosowanych do jazdy po Księżycu.

Nokian Tyres wyposaży pierwszy na świecie pojazd autonomiczny całkowicie odporny na warunki pogodowe

Autonomiczny autobus Gacha na oponach Nokian Hakkapeliitta
Fiński producent ogumienia Nokian Tyres właśnie ogłosił podpisanie umowy na wyposażenie nowego autobusu autonomicznego, który będzie mógł poruszać się w każdych, nawet najbardziej niesprzyjających, warunkach pogodowych.

Pirelli Track Adrenaline – aplikacja pozwalająca wycisnąć maksimum z opon P Zero

Targi motoryzacyjne Genewa 2019: Pirelli P Zero Track Adrenaline – aplikacja do monitorowania opon sportowych podczas wyścigów.
Na 89. międzynarodowych targach motoryzacyjnych w Genewie Pirelli zaprezentował nowe rozwiązanie do komunikacji z oponami: Track Adrenaline.

Show Pirelli P Zero w Genewie

Targi motoryzacyjne Genewa 2019: Pirelli wprowadza oznaczenia opon do samochodów elektrycznych i poszerza ofertę produktów serii P Zero o kolorowe opony
Na międzynarodowych targach motoryzacyjnych w Genewie Pirelli zapowiedział ciekawe dodatki do swojej serii sportowej P Zero, między innymi specjalne oznakowanie „Elect” oraz ogumienie „Color Edition”, które będzie fabrycznie montowane w niektórych autach.

Goodyear Golden Sahara II – prototyp autonomicznego samochodu z lat 50 z przezroczystymi oponami

Targi motoryzacyjne Genewa 2019 – prototypowe opony Goodyeara w zabytkowym samochodzie Golden Sahara II
Amerykański producent ogumienia Goodyear zaprezentował prototyp samochodu z lat 50, do którego opracował przezroczyste opony. Odnaleziony po latach Golden Sahara II można podziwiać na międzynarodowych targach motoryzacyjnych w Genewie.

Goodyear Aero – prototypowe opony do samochodów latających i autonomicznych

Targi motoryzacyjne 2019 w Genewie – prototypowe opony Goodyear Aero przeznaczone do latających i autonomicznych samochodów przyszłości
Goodyear nie przestaje zaskakiwać gości międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Genewie. W 2016 roku amerykański producent zaprezentował opony kuliste, w zeszłym roku – ogumienie na bazie włókien roślinnych, a na tegorocznych targach pokazuje innowacyjny prototyp opon do autonomicznych samochodów przyszłości.

Hankook wyposaży nowego Forda Focusa Active w opony letnie Ventus Prime 3

Opony Hankook Ventus Prime 3 jako fabryczne wyposażenie nowego Forda Focusa Active
Południowokoreański producent ogumienia Hankook zapowiedział, że wyposaży nowego Forda Focusa Active w opony letnie ze swojej oferty – Ventus Prime 3.

Jak Nokian Tyres i europejscy kierowcy wyobrażają sobie opony przyszłości?

Nokian przepowiada przyszłość opon na podstawie oczekiwań europejskich kierowców
Fiński producent ogumienia Nokian Tyres przeprowadził internetowy sondaż, w którym kierowcy z pięciu krajów Europy odpowiadali, jak wyobrażają sobie opony przyszłości.

Skąd pochodzą producenci? Tajlandzkie marki opon

Tajlandzcy producenci ogumienia i najlepsze opony z Tajlandii
Jakie opony produkuje się w Tajlandii? Czy warto je kupować? Zanim podejmiesz decyzję, przeczytaj nasz artykuł, w którym opisujemy najbardziej znane tajlandzkie marki opon.

Bridgestone dostarczy oryginalne ogumienie do SUV-a elektrycznego Audi e-tron

Bridgestone dostarczy opony zimowe i letnie jako oryginalne wyposażenie do Audi e-tron
Audi nawiązał z Bridgestone współpracę w zakresie wyposażenia nowego, całkowicie elektrycznego SUV-a e-tron w komplet opon letnich i zimowych.