Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

Dwa modele opon marki Bridgestone będą fabrycznie montowane w BMW X3

Japoński producent opon Bridgestone poinformował, że dwa modele wytwarzanych przez niego opon otrzymały homologację jako część pierwszego wyposażenia SUV-a BMW X3.

Dwa modele opon marki Bridgestone będą fabrycznie montowane w BMW X3

Bridgestone Alenza 001 to jedna z dwóch opon tego producenta, które będą fabrycznie montowane w BMW X3 © Bridgestone

BMW daje możliwość wyboru

BMW pozwoli Ci wybrać opony do nowego SUV-a X3! Po markach Hankook, Kumho i Yokohama, tym razem Bridgestone dostarczy ogumienie do pierwszego wyposażenia tego SUV-a klasy premium. Wybór firmy BMW padł na opony Bridgestone Alenza 001 i Blizzak LM-001 przeznaczone do jazdy w warunkach letnich i zimowych.

Opona letnia Alenza 001 będzie fabrycznie montowana w modelu X3 z felgami o średnicy od 18 do 21 cali. Niektóre rozmiary będą dostępne również w wersji Run Flat umożliwiającej przejechanie do 80 km z prędkością 80 km/h. Bridgestone podkreśla, że ta wersja letniej opony Alenza 001 została zoptymalizowana specjalnie do potrzeb modelu BMW X3, aby zapewnić większą precyzję jazdy i poczucie komfortu podczas prowadzenia samochodu zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni.

Jeśli chodzi o zimową oponę Bridgestone Blizzak LM-001, znajdzie się ona na pierwszym wyposażeniu BMW X3 w krajach, w których konieczne jest stosowanie opon zimowych przez kilka miesięcy w roku. Opona Blizzak LM-001, dostępna w wersji klasycznej i Run Flat, ma zapewnić lepszą trakcję na ubitym i roztopionym śniegu. Wersja, która uzyskała homologację BMW, będzie dostępna także na rynku wtórnym.

CZYTAJ TAKŻE

Kumho zapewni oryginalne wyposażenie do Mercedesa klasy G

Południowokoreański producent Kumho Tyre ogłosił, że będzie dostarczać ogumienie do najnowszej generacji Mercedesa-Benza klasy G.

P Zero World w Dubaju: po Los Angeles, Monachium i Monako Pirelli otwiera salon w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Pirelli zainaugurowało w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) swoje czwarte ultraluksusowe centrum montażu ogumienia – P Zero World.

Eagle F1 SuperSport: ultra sportowe opony Goodyear

Goodyear zaprezentował nową gamę opon Ultra Ultra High Performance (UUHP). Semi-slicki Eagle F1 SuperSport powstały z inspiracji najbardziej spektakularnymi osiągnięciami w sportach motorowych, aby zapewnić kierowcom jeszcze lepszą wydajność.

Kalendarz Pirelli 2019: Laetitia Casta i Gigi Hadid w krainie marzeń

Pirelli zaprezentował przyszłoroczne wydanie swojego słynnego kalendarza na uroczystej gali w Mediolanie. 46. odsłona przygotowana przez fotografika Alberta Watsona nosi tytuł „Dreaming” i skupia się na ukazaniu sfery marzeń.