Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

Dwa modele opon marki Bridgestone będą fabrycznie montowane w BMW X3

Japoński producent opon Bridgestone poinformował, że dwa modele wytwarzanych przez niego opon otrzymały homologację jako część pierwszego wyposażenia SUV-a BMW X3.

Dwa modele opon marki Bridgestone będą fabrycznie montowane w BMW X3

Bridgestone Alenza 001 to jedna z dwóch opon tego producenta, które będą fabrycznie montowane w BMW X3 © Bridgestone

BMW daje możliwość wyboru

BMW pozwoli Ci wybrać opony do nowego SUV-a X3! Po markach Hankook, Kumho i Yokohama, tym razem Bridgestone dostarczy ogumienie do pierwszego wyposażenia tego SUV-a klasy premium. Wybór firmy BMW padł na opony Bridgestone Alenza 001 i Blizzak LM-001 przeznaczone do jazdy w warunkach letnich i zimowych.

Opona letnia Alenza 001 będzie fabrycznie montowana w modelu X3 z felgami o średnicy od 18 do 21 cali. Niektóre rozmiary będą dostępne również w wersji Run Flat umożliwiającej przejechanie do 80 km z prędkością 80 km/h. Bridgestone podkreśla, że ta wersja letniej opony Alenza 001 została zoptymalizowana specjalnie do potrzeb modelu BMW X3, aby zapewnić większą precyzję jazdy i poczucie komfortu podczas prowadzenia samochodu zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni.

Jeśli chodzi o zimową oponę Bridgestone Blizzak LM-001, znajdzie się ona na pierwszym wyposażeniu BMW X3 w krajach, w których konieczne jest stosowanie opon zimowych przez kilka miesięcy w roku. Opona Blizzak LM-001, dostępna w wersji klasycznej i Run Flat, ma zapewnić lepszą trakcję na ubitym i roztopionym śniegu. Wersja, która uzyskała homologację BMW, będzie dostępna także na rynku wtórnym.

CZYTAJ TAKŻE

Opony Bridgestone na oryginalnym wyposażeniu BMW X5 serii 3 i 8

Japoński producent ogumienia Bridgestone ogłosił nawiązanie współpracy z BMW w zakresie dostawy opon do nowych modeli X5 serii 3 i 8.

Bridgestone opracuje opony do jazdy po Księżycu

Bridgestone zapowiedział swój udział w misji kosmicznej planowanej przez Japońską Agencję Aerokosmiczną. Cel: opracowanie opon przystosowanych do jazdy po Księżycu.

Nokian Tyres wyposaży pierwszy na świecie pojazd autonomiczny całkowicie odporny na warunki pogodowe

Fiński producent ogumienia Nokian Tyres właśnie ogłosił podpisanie umowy na wyposażenie nowego autobusu autonomicznego, który będzie mógł poruszać się w każdych, nawet najbardziej niesprzyjających, warunkach pogodowych.

Pirelli Track Adrenaline – aplikacja pozwalająca wycisnąć maksimum z opon P Zero

Na 89. międzynarodowych targach motoryzacyjnych w Genewie Pirelli zaprezentował nowe rozwiązanie do komunikacji z oponami: Track Adrenaline.