Tu znajdziesz najlepsze opony w najlepszej cenie

rezulteo pomaga wybrać i kupić opony

Dwa modele opon marki Bridgestone będą fabrycznie montowane w BMW X3

Japoński producent opon Bridgestone poinformował, że dwa modele wytwarzanych przez niego opon otrzymały homologację jako część pierwszego wyposażenia SUV-a BMW X3.

Dwa modele opon marki Bridgestone będą fabrycznie montowane w BMW X3

Bridgestone Alenza 001 to jedna z dwóch opon tego producenta, które będą fabrycznie montowane w BMW X3 © Bridgestone

BMW daje możliwość wyboru

BMW pozwoli Ci wybrać opony do nowego SUV-a X3! Po markach Hankook, Kumho i Yokohama, tym razem Bridgestone dostarczy ogumienie do pierwszego wyposażenia tego SUV-a klasy premium. Wybór firmy BMW padł na opony Bridgestone Alenza 001 i Blizzak LM-001 przeznaczone do jazdy w warunkach letnich i zimowych.

Opona letnia Alenza 001 będzie fabrycznie montowana w modelu X3 z felgami o średnicy od 18 do 21 cali. Niektóre rozmiary będą dostępne również w wersji Run Flat umożliwiającej przejechanie do 80 km z prędkością 80 km/h. Bridgestone podkreśla, że ta wersja letniej opony Alenza 001 została zoptymalizowana specjalnie do potrzeb modelu BMW X3, aby zapewnić większą precyzję jazdy i poczucie komfortu podczas prowadzenia samochodu zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni.

Jeśli chodzi o zimową oponę Bridgestone Blizzak LM-001, znajdzie się ona na pierwszym wyposażeniu BMW X3 w krajach, w których konieczne jest stosowanie opon zimowych przez kilka miesięcy w roku. Opona Blizzak LM-001, dostępna w wersji klasycznej i Run Flat, ma zapewnić lepszą trakcję na ubitym i roztopionym śniegu. Wersja, która uzyskała homologację BMW, będzie dostępna także na rynku wtórnym.

CZYTAJ TAKŻE

Technologia DriveGuard Run-Flat będzie dostępna w najnowszych modelach marki Bridgestone

Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu firma Bridgestone ogłosiła, że jej technologia DriveGuard Run-Flat, która do tej pory była zarezerwowana dla niektórych rodzajów produktów, będzie dostępna w najnowszych modelach opon tej marki.

Międzynarodowy Salon Samochodowy w Paryżu: Michelin pokazuje możliwości swoich opon używanych

Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu francuski producent Michelin podkreślał skuteczność swoich opon nawet w przypadku wysokiego stopnia ich zużycia.

Bridgestone wprowadza na rynek My Speedy, aplikację na smartfony ułatwiającą serwisowanie auta

Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu firma Bridgestone pokazała swoją aplikację na smartfony My Speedy, która pozwala kierowcy sprawdzać stan auta w czasie rzeczywistym.

Opony Vredestein będą fabrycznie montowane w autach Volkswagen Touareg

Holenderski producent Vredestein poinformował, że będzie dostawcą opon letnich i całorocznych do SUV-a Touareg marki Volkswagen.