Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

Firma Hankook sponsorem AS Monaco przez dwa najbliższe sezony piłkarskie

Koreański producent opon Hankook poinformował o nawiązaniu współpracy partnerskiej z klubem AS Monaco na 2 najbliższe sezony mistrzostw ligi francuskiej.

Hankook został partnerem i sponsorem AS Monaco

Wadim Wasiljew, wiceprezes AS Monaco, i Jong Woo Kim, dyrektor generalny Hankook France, zainaugurowali partnerstwo między obiema spółkami na Stadionie Ludwika II w Monako. © AS Monaco 

Reklama u giganta francuskiej piłki nożnej

Hankook, który już od 2016 r. sponsoruje Real Madryt, próbuje rozwinąć swoją strategię partnerstwa w piłce nożnej na terenie Francji. Przez dwa najbliższe lata, firma będzie partnerem Association Sportive de Monaco czyli drużyny, która w zeszłorocznych mistrzostwach Francji zajęła drugie miejsce.

Nawiązana współpraca umożliwia firmie Hankook prowadzenie akcji promocyjnych z udziałem ASM i jej piłkarzy. Marka będzie również widoczna na wszystkich meczach drużyny na Stadionie Ludwika II w księstwie Monako. Logo Hankook będzie wyświetlane zarówno na bandach LED wokół boiska, jak i na wszystkich banerach w strefie mieszanej (czyli tam, gdzie odbywają się wywiady z piłkarzami, trenerami i właścicielami klubu) oraz na oparciu ławki rezerwowych. Hankook będzie też mógł korzystać z najwyższej klasy udogodnień dla gości (loże partnerskie).

Z partnerstwa bardzo zadowolony jest Jong Woo Kim, dyrektor generalny Hankook France: „Jesteśmy bardzo dumni z podjęcia współpracy z klubem AS Monaco, z którym dzielimy kulturę innowacji, najwyższe standardy i wizję sukcesu wynikającego z kreatywności i skuteczności. Naszą ambicję, by zostać najbardziej renomowaną marką opon na świecie, będziemy bowiem realizować głównie poprzez podbój rynku francuskiego i europejskiego. To partnerstwo jest ku temu wspaniałą okazją”.

CZYTAJ TAKŻE

Systemy TPMS niedługo obowiązkowe w SUV-ach i lekkich pojazdach użytkowych

Rada Unii Europejskiej zaproponowała przepisy rozszerzające obowiązek stosowania systemów monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS) na lekkie pojazdy użytkowe i SUV-y.

Hexonic i Aeroflow: dwa modele inteligentnych opon przyszłości od firmy Hankook

Na tegorocznych targach motoryzacyjnych w niemieckim Essen Hankook zaprezentował dwa prototypowe modele opon opracowane w ramach projektu Design Innovation. Opony „Aeroflow” i „Hexonic” to nowatorskie podejście do mobilności i technologii jutra, która znajdzie zastosowanie zarówno w samochodach miejskich, jak i autach wyścigowych.

Skąd pochodzą producenci? Południowokoreańskie marki opon

Z jakiego kraju pochodzą opony Hankook? Gdzie produkuje się opony Nexen oraz Kumho? Poznaj najważniejsze koreańskie marki opon i dowiedz się więcej o producentach ogumienia z Korei Południowej.

Skąd pochodzą producenci? Indyjskie marki opon

Z jakiego kraju pochodzą opony Apollo? Gdzie produkuje się opony CEAT oraz MRF? Poznaj najważniejsze indyjskie marki opon i dowiedz się więcej o producentach z tego kraju.