Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

Opony Nexen N’Fera RU1 będą montowane fabrycznie w Porsche Macan

Opona marki Nexen, N’Fera RU1 będzie montowana fabrycznie w SUV-e premium Porsche Macan w dwóch rozmiarach.

Porsche Macan

Opona Nexen N’Fera RU1 będzie montowana fabrycznie w Porsche Macan - Copyright © Porsche

Ponowna współpraca między Nexen i Porsche

Firma Nexen pochwaliła się nawiązaniem współpracy z Porsche w zakresie ogumienia do nowego luksusowego SUV-a Macan, który będzie wyposażony w opony UHP N’Fera RU1. Po bardzo popularnym modelu Cayenne, Porsche znów wybrało koreańskiego producenta w celu opracowania wyposażenia do SUV-a.

Na kołach każdego Porsche Macan opuszczającego fabrykę będzie można podziwiać opony Nexen N’Fera RU1 w rozmiarach 235/55 R19 101 Y oraz 255/50 R19 103 Y. Obie firmy nawiązały współpracę, by stworzyć specjalną wersję ogumienia, które odpowiadać będzie wymogom Porsche. Zdaniem producenta osiągi N’Fera RU1, szczególnie pod względem jazdy z wysoką prędkoscią, hamowania i komfortu jazdy, sprawiają, że opona ta jest naturalnym wyborem dla amatorów sportowej jazdy.

– Jesteśmy dumni z tego, że możemy przygotować fabryczne wyposażenie dla takiego producenta sportowych aut jak Porsche, które nie uznaje kompromisów, jeśli chodzi o design i jakość, oznajmia Travis Kang, dyrektor generalny Nexen Tire.  – Dokładamy wszelkich starań, by udoskonalać nasze produkty i technologię, stale zwiększając liczbę producentów wybierających je jako pierwsze wyposażenie swoich aut, dodaje Travis.

Copyright © Nexen

CZYTAJ TAKŻE

Z jakich krajów pochodzą producenci opon? Chińskie marki ogumienia

Z jakiego kraju pochodzą opony Wanli? Skąd wywodzą się marki Sailun albo Doublestar? Które chińskie marki opon są najlepsze? Odkryj listę chińskich marek oraz licznych chińskich firm branży oponiarskiej produkujących w Chinach. Być może dzięki niej zmienisz swoje spojrzenie na chińskie opony.

Opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV na oryginalnym wyposażeniu auta DS7 Crossback

Firmy Goodyear i DS Automobiles podpisały nową umowę o współpracy w zakresie oryginalnego wyposażenia. Letnie opony Eagle F1 Asymmetric 3 SUV będą fabrycznie montowane w SUV-ach DS7 Crossback.

Opony Kumho Ecsta PS91 na pierwszym wyposażeniu BMW serii 5

Firma Kumho Tyre poinformowała, że jej opony UHP Ecsta PS91 wejdą w skład pierwszego wyposażenia samochodów BMW serii 5.

Usługa „Mobox” firmy Bridgestone, czyli opony w abonamencie

Na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Paryżu japoński producent Bridgestone zaprezentował nową abonamentową usługę w zakresie ogumienia i utrzymania samochodów.