Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

Pirelli P Zero World otwiera luksusowe centrum montażu ogumienia w Melbourne

Po Los Angeles (2016), Monachium (2017), Monako (2018) i Dubaju (początek 2019) przyszła wreszcie pora na inaugurację pierwszego centrum montażu P Zero World na antypodach, a dokładnie w Melbourne. W ten sposób Pirelli dociera ze swoim uznanym ogumieniem już na czwarty kontynent. Co poza tym? Marka oferuje klientom prestiżowe produkty i usługi.

Pirelli P Zero World – salon z oponami do prestiżowych samochodów w Melbourne

Nowo otwarty salon P Zero World w jednej z dzielnic Melbourne © Pirelli

P Zero World – luksusowy salon oponiarski

P Zero World to unikalny pomysł marketingowy Pirelli mający na celu promocję wysokowydajnych opon serii P Zero. Najnowszy salon prestiżowej włoskiej marki powstał w australijskim Melbourne. Na powierzchni 1200 m2 urządzono pięć różnych lokali usługowych z ofertą ekskluzywnych produktów przeznaczonych dla najbardziej wymagających klientów i właścicieli luksusowych aut osobowych i sportowych. Mogą oni zapoznać się tam z pełną gamą ogumienia Pirelli, m.in. wydajnymi oponami sportowymi P Zero Trofeo R czy zaprojektowanymi w oparciu o najnowsze technologie produktami z serii Pirelli Collezione, przeznaczonymi do zabytkowych samochodów. Ale P Zero World to nie tylko opony samochodowe. Znajdziemy tu również ogumienie do motocykli i rowerów szosowych. Pirelli Design to z kolei unikatowa kolekcja gadżetów i akcesoriów zaprojektowanych we współpracy z uznanymi światowymi markami jak Montblanc, Puma czy Tecnorib.

P Zero World oferuje ponadto szereg usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów – od naprawy samochodów, poprzez wypożyczanie aut zastępczych aż po spersonalizowane porady dotyczące konkretnych modeli pojazdów. Otwierając ten wyjątkowy salon w Australii, Pirelli jako uznany dostawca wyposażenia do najbardziej prestiżowych aut na świecie chce tym bardziej wzmocnić swoją pozycję w dziedzinie wysokiej klasy produktów i usług dla koneserów motoryzacji.

P Zero World Dubaj – po Los Angeles, Monachium i Monako Pirelli otwiera salon w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Pirelli P Zero World prezentuje najznamienitsze samochody w Melbourne

© Pirelli

Pirelli P Zero – ogumienie wybitnie sportowe

Nowy salon Pirelli powstał w Melbourne, ponieważ to właśnie tam rejestruje się najwięcej luksusowych samochodów na kontynencie. Drugim powodem jest pobliska największa w Australii włoska diaspora.

Nie zapominajmy, że Pirelli to wyłączny dostawca ogumienia dla wielu prestiżowych imprez sportowych, w tym zawodów Formuły 1. Dzięki temu zdobył uznanie takich marek jak Ferrari, Lamborghini czy Maserati. To właśnie te motoryzacyjne perełki zaprezentowano na paradzie podczas uroczystości otwarcia P Zero World w Melbourne, podczas gdy Aventador S i Huracàn Evo wyciskały z opon P Zero siódme poty na torze. Z kolei model Urus z homologowanym ogumieniem Lamborghini posłużył do testów na bezdrożach. Przy okazji zaprezentowania najwybitniejszych osiągnięć w dziedzinie motoryzacji Pirelli chciał pochwalić się jakością i wszechstronnością oferowanych produktów – od opon P Zero i P Zero Corsa przeznaczonych do jazdy sportowej i drogowej po modele Scorpion Winter i All Season do jazdy terenowej.

Pirelli P Zero World – parada prestiżowych samochodów w Albert Park w Melbourne

© Pirelli

CZYTAJ TAKŻE

Nowo odkryty gatunek w rezerwacie Michelin Ouro Verde

Naukowcy z rezerwatu przyrodniczego Michelin Ouro Verde w brazylijskim stanie Bahia odkryli nieznany dotychczas gatunek owada. To wspaniała wiadomość w tak ponurych czasach dla bioróżnorodności naszej planety.

Michelin Uptis – obsypane nagrodami bezpowietrzne opony, których nie da się przebić

Na początku 2019 roku Michelin zaprezentował prototyp odpornych na przebicie opon Uptis (z ang. Unique Puncture-proof Tire System), które powstały dzięki dodatkowym nakładom francuskiego producenta na badania i rozwój. Efekt tych prac został doceniony prestiżowymi nagrodami za innowacyjne rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa, oszczędności i zrównoważonego transportu.


Kalendarz Pirelli 2020 „w poszukiwaniu Julii”

47. edycja kalendarza Pirelli „W poszukiwaniu Julii” przenosi nas w realia ponadczasowej tragedii szekspirowskiej „Romeo i Julia”. Kalendarz, po raz pierwszy w historii zrealizowany przez włoskiego fotografa Paolo Roversiego, zaprezentowano publiczności w Teatro Filarmonico w Weronie, czyli w mieście, w którym rozgrywa się historia dramatu.

Cyber Tyre – opony w technologii 5G od Pirelli

Na branżowej imprezie zorganizowanej przez stowarzyszenie 5GAA (Automotive Association), do którego należy m.in. firma Pirelli, Włosi pokazali możliwości zastosowania nowoczesnych usług opartych o technologię 5G. Chodzi o inteligentne ogumienie Cyber Tyre, które za pośrednictwem sieci może informować kierowcę i inne pojazdy w okolicy o warunkach panujących na drodze.