Tu znajdziesz najlepsze opony w najlepszej cenie

rezulteo pomaga wybrać i kupić opony

Zimowe i letnie opony Goodyear montowane fabrycznie w Audi A8

Goodyear wyposaża nowe Audi A8 w dwie opony na lato i zimę : Eagle F1 Asymmetric 3 oraz UltraGrip Performance Gen-1.

Opona Eagle F1 Asymmetric 3 to jeden z dwóch modeli marki Goodyear, które są montowane fabrycznie w nowym Audi A8 - Copyright © Audi

Opony na zimę i na lato

Modele Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 (zimowe) oraz Eagle F1 Asymmetric (letnie) są montowane seryjnie w nowym Audi A8. Opony te, przystosowane do sportowych aut oraz wysokiej klasy sedanów, zostały opracowane pod kątem wymogów Audi. Uzyskały homologację AO i AO1, która świadczy o ich zatwierdzeniu przez producenta.

Opona Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 jest dostępna w dwóch rozmiarach: 235/55 R18 104H XL oraz 265/40 R20 104V XL, z kolei, Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3, w rozmiarach 265/40 R20 104Y XL oraz 255/45 R19 104Y. Dodatkowo będzie ona oferowana w dwóch wersjach: „standard” oraz „Ultra-Low Rolling Resistance” (bardzo niski opór toczenia), by spełnić oczekiwania Audi w zakresie zużycia paliwa.

Copyright © Goodyear

To znakomita wiadomość dla Nicka Harleya, dyrektora generalnego pionu wyposażenia oryginalnego w Goodyear EMEA : „Jesteśmy dumni z tego, że Audi wybrało naszą firmę jako dostawcę ogumienia montowanego fabrycznie w jednym z flagowych aut tej marki. Specjalnie opracowana opona spełni oczekiwania kierowców Audi A8, którzy oczekują unikalnych wrażeń z jazdy oraz doskonałych osiągów w każdych warunkach”.

W modelu Goodyear Eagle F1 Asymmetric zastosowano technologię „Sound Comfort” , czyli warstwę pianki poliuretanowej, która niweluje wibracje. Pozwala o połowę zmniejszyć poziom hałasu słyszalnego w kabinie.

CZYTAJ TAKŻE

Technologia DriveGuard Run-Flat będzie dostępna w najnowszych modelach marki Bridgestone

Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu firma Bridgestone ogłosiła, że jej technologia DriveGuard Run-Flat, która do tej pory była zarezerwowana dla niektórych rodzajów produktów, będzie dostępna w najnowszych modelach opon tej marki.

Międzynarodowy Salon Samochodowy w Paryżu: Michelin pokazuje możliwości swoich opon używanych

Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu francuski producent Michelin podkreślał skuteczność swoich opon nawet w przypadku wysokiego stopnia ich zużycia.

Bridgestone wprowadza na rynek My Speedy, aplikację na smartfony ułatwiającą serwisowanie auta

Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu firma Bridgestone pokazała swoją aplikację na smartfony My Speedy, która pozwala kierowcy sprawdzać stan auta w czasie rzeczywistym.

Opony Vredestein będą fabrycznie montowane w autach Volkswagen Touareg

Holenderski producent Vredestein poinformował, że będzie dostawcą opon letnich i całorocznych do SUV-a Touareg marki Volkswagen.