Porównaj opony i znajdź je w najlepszej cenie!

Zespół redakcyjny bloga

Poznaj autorów naszego bloga : entuzjastów internetu i specjalistów w dziedzinie motoryzacji, którzy podzielą się z Tobą wiadomościami ze świata opon.

YannickO'Conor

redaktor/community manager

Stały bywalec portali społecznościowych. Ten odwieczny miłośnik sportu stał się pasjonatem motoryzacji po pierwszym zetknięciu z Grand Prix Formuły 1 w Monako.

TiphaineRebondy

webmaster/ redaktorka

Miłośniczka internetu. Pisanie i dbanie o jakość udostępnianych treści opanowała do perfekcji. Inspiracje czerpie z długich podróży samochodowych przypominających wątki z road movie.

JulienTaillandier

dziennikarz motoryzacyjny

Koneser opon i ekspert medialny. Motoryzacja to dla niego nie tylko praca, ale również pasja wyrażająca się regularnym uprawianiem sportów motorowych.

Kontakt

Masz pomysł na artykuł? Chcesz skomentować opublikowany na blogu tekst? Prosimy o kontakt z zespołem redakcyjnym rezulteo: blog@rezulteo.com

Kontynuując nawigację na stronie akceptujesz, że będziemy wykorzystywać pliki Cookies do udoskonalania doświadczeń użytkownika oraz statystyk. Więcej informacji na temat naszej polityki prywatności znajdziesz w regulaminie.