1. Strona główna
  2. chevronMarki opon samochodowych
  3. chevronBridgestone
  4. chevronBlizzak DM-V3
Blizzak DM-V3
Bridgestone

Opony Bridgestone Blizzak DM-V3

Nordyckie
n/a
rezulteoSCORE
n/a
rezulteoSCORE
Premium
  • Opony nordyckie bez kolców przeznaczone do SUV-ów.
  • Skuteczne hamowanie na oblodzonej nawierzchni.
  • Dłuższy przebieg.
Czytaj więcej
Wpisz rozmiar opon
chevron

Wybierz rozmiar

Zobacz więcej opon Bridgestone
chevron

Opis produktu

Przeznaczone do SUV-ów opony nordyckie Bridgestone Blizzak DM-V3, opracowane z myślą o najtrudniejszych warunkach zimowych, charakteryzują się skuteczniejszym hamowaniem i wyższą trwałością w porównaniu do poprzedniego modelu.

Oblodzenia. Mieszanka gumowa opracowana w oparciu o innowacyjną technologię Active Multicell Compound II posiada mikroskopijne pory, które wchłaniają wodę spomiędzy oblodzonej nawierzchni i kół, zapewniając tym samym większą powierzchnię styku opony z podłożem. Pozwala to skrócić drogę hamowania o 9% w porównaniu do modelu Blizzak DM-V2.

Bezpieczeństwo. Ustawione pod różnymi kątami trójkątne klocki bieżnika zapewniają lepszą wydajność na zaśnieżonych i oblodzonych drogach. Wzdłużne żłobienia sprawnie odprowadzają wodę i błoto pośniegowe spod kół, ograniczając ryzyko poślizgu.

Trwałość. Lepsza powierzchnia styku z podłożem i mniejsze odkształcenia klocków gumowych pozwalają pokonać o 25% dłuższy dystans w porównaniu do poprzedniego modelu.

Właściwości

Marka
Bridgestone
Model
Blizzak DM-V3
Homologowana
N/A
Rodzaj pojazdu
4x4
Styl jazdy
UHP
Sezon
Nordyckie
Kolcowane
nie
Do kolcowania
nie
3PMSF
tak
Runflat
nie
Ekologiczne
nie
Asymetryczne
nie
Kierunkowe
nie
Z rantem ochronnym
nie
Seal
nie

Co to jest rezulteo SCORE?

Podstawowe parametry użytkowe opon ocenia się w 3 kategoriach: oszczędność, komfort i bezpieczeństwo. Końcową ocenę (rezulteo SCORE) wylicza się przy użyciu stosownych współczynników. W przypadku opon zimowych, oprócz powyższych trzech kryteriów dodatkowo brane są pod uwagę oceny zachowania na oblodzonej i zaśnieżonej nawierzchni. Współczynnik oblicza się w zależności od klasy opon: ekonomicznej, wysokowydajnej, sportowej.

Dowiedz się więcej

Kontynuując nawigację na stronie akceptujesz, że będziemy wykorzystywać pliki Cookies do udoskonalania doświadczeń użytkownika oraz statystyk. Więcej informacji na temat naszej polityki prywatności znajdziesz w Regulamin