1. Strona główna
  2. chevronMarki opon samochodowych
  3. chevronBridgestone
  4. chevronBlizzak W995
  5. chevron225/65 R16 112R

Właściwości

Marka
Bridgestone
Model
Blizzak W995
Homologowana
N/A
Rodzaj pojazdu
Dostawczy
Styl jazdy
Nie dotyczy
Sezon
Na zimę
Kolcowane
nie
Do kolcowania
nie
3PMSF
tak
Runflat
nie
Ekologiczne
nie
Asymetryczne
nie
Kierunkowe
nie
Z rantem ochronnym
nie
Seal
nie

Opis produktu

  • Opony nordyckie do vanów opracowane z myślą o najtrudniejszych warunkach zimowych.
  • Dobra trakcja na zaśnieżonej drodze.
  • Bezpieczeństwo na oblodzonej nawierzchni.

Opony nordyckie bez kolców Bridgestone Blizzak W995 zapewniają bezpieczne prowadzenie samochodu użytkowego w trudnych warunkach zimowych.

Bezpieczeństwo. Specjalnie opracowana mieszanka i symetryczny bieżnik zapewniają skuteczne hamowanie w warunkach zimowych. Doskonała przyczepność na śniegu i lodzie dzięki zastosowaniu gumy, która zachowuje elastyczność nawet w bardzo niskich temperaturach. Sprawne odprowadzanie wody i błota pośniegowego poprzez szerokie rowki bieżnika zapobiega poślizgom.

Śnieg. Liczne klocki z ostrymi krawędziami i lamele zapewniają sprawniejsze przenoszenie napędu na ośnieżonej nawierzchni.

Oblodzenia. Doskonała przyczepność na oblodzonej nawierzchni dzięki mikroskopijnym porom bieżnika, które lepiej wchłaniają wodę (technologia Bridgestone Multi-Cell).

Co to jest rezulteo SCORE?

Podstawowe parametry użytkowe opon ocenia się w 3 kategoriach: oszczędność, komfort i bezpieczeństwo. Końcową ocenę (rezulteo SCORE) wylicza się przy użyciu stosownych współczynników. W przypadku opon zimowych, oprócz powyższych trzech kryteriów dodatkowo brane są pod uwagę oceny zachowania na oblodzonej i zaśnieżonej nawierzchni. Współczynnik oblicza się w zależności od klasy opon: ekonomicznej, wysokowydajnej, sportowej.

Dowiedz się więcej