1. Strona główna
  2. chevronMarki opon samochodowych
  3. chevronBridgestone
  4. chevronDueler A/T 693 III
Dueler A/T 693 III
Bridgestone

Opony Bridgestone Dueler A/T 693 III

Letnie
n/a
rezulteoSCORE
n/a
rezulteoSCORE
Premium
  • Terenowe opony 4x4, które dobrze sprawdzają się także na drodze.
  • Dobra trakcja w terenie.
  • Bezpieczeństwo na drodze.
Czytaj więcej

Wybierz rozmiar

Opis produktu

Uniwersalne opony 4x4 Bridgestone Dueler AT693III, pierwotnie opracowane z myślą o cieplejszych regionach, zapewniają dobrą trakcję na niestabilnym podłożu i optymalną zwrotność na drodze.

Jazda terenowa. Rzeźba bieżnika z masywnymi klockami w strefie barkowej zapewnia optymalne przenoszenie napędu na piaszczystym i kamienistym podłożu.

Jazda drogowa. Dobra przyczepność i zwrotność zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Naprzemiennie rozmieszczone klocki bieżnika mniej hałasują, co przekłada się na wyższy komfort jazdy.

Zużycie paliwa. Niższe opory toczenia dzięki zastosowaniu mieszanki o specjalnie dobranym składzie pozwalają zaoszczędzić na paliwie.

Właściwości

Marka
Bridgestone
Model
Dueler A/T 693 III
Homologowana
N/A
Rodzaj pojazdu
4x4
Styl jazdy
UHP
Sezon
Na lato
Kolcowane
nie
Do kolcowania
nie
3PMSF
nie
Runflat
nie
Ekologiczne
nie
Asymetryczne
nie
Kierunkowe
nie
Z rantem ochronnym
nie
Seal
nie

Co to jest rezulteo SCORE?

Podstawowe parametry użytkowe opon ocenia się w 3 kategoriach: oszczędność, komfort i bezpieczeństwo. Końcową ocenę (rezulteo SCORE) wylicza się przy użyciu stosownych współczynników. W przypadku opon zimowych, oprócz powyższych trzech kryteriów dodatkowo brane są pod uwagę oceny zachowania na oblodzonej i zaśnieżonej nawierzchni. Współczynnik oblicza się w zależności od klasy opon: ekonomicznej, wysokowydajnej, sportowej.

Dowiedz się więcej

Kontynuując nawigację na stronie akceptujesz, że będziemy wykorzystywać pliki Cookies do udoskonalania doświadczeń użytkownika oraz statystyk. Więcej informacji na temat naszej polityki prywatności znajdziesz w regulaminie.

;