1. Strona główna
  2. chevronMarki opon samochodowych
  3. chevronBridgestone
  4. chevronDURAVIS ALL SEASON

Właściwości

Marka
Bridgestone
Model
DURAVIS ALL SEASON
Homologowana
N/A
Rodzaj pojazdu
Dostawczy
Styl jazdy
Nie dotyczy
Sezon
Całoroczne
Kolcowane
nie
Do kolcowania
nie
3PMSF
tak
Runflat
nie
Ekologiczne
nie
Asymetryczne
nie
Kierunkowe
tak
Z rantem ochronnym
nie
Seal
nie

Opis produktu

Opony Duravis All Season opracowane przez inżynierów z Bridgestone to całoroczne ogumienie do aut dostawczych, zapewniające optymalną wydajność na suchej, mokrej i zaśnieżonej nawierzchni.

Bezpieczeństwo. Dzięki specjalnie opracowanej mieszance gumowej i poszerzonym rowkom w strefie barkowej, które sprawnie odprowadzają wodę spod kół, opony Duravis All Season doskonale sprawdzają się na mokrej nawierzchni. W tej kategorii przyznano ocenę A na etykiecie europejskiej.

Mobilność. Innowacyjna mieszanka gumowa i krawędzie tnące rowków bieżnika w kształcie litery V zapewniają lepszą trakcję i skuteczniejsze hamowanie na śniegu. Specjalny dodatek do mieszanki NanoPro-Tech poprawia dyspersję krzemionki, dając w efekcie lepszą przyczepność. Opony posiadają oznaczenie 3PMSF.

Solidność. Dodatkowy rant ochronny zapewnia wyższą odporność na ewentualne uszkodzenia przy najeżdżaniu na krawężniki. Sztywny bieżnik, równomierny rozkład nacisku w strefie styku z podłożem oraz solidna osnowa gwarantują dłuższą żywotność.

Co to jest rezulteo SCORE?

Podstawowe parametry użytkowe opon ocenia się w 3 kategoriach: oszczędność, komfort i bezpieczeństwo. Końcową ocenę (rezulteo SCORE) wylicza się przy użyciu stosownych współczynników. W przypadku opon zimowych, oprócz powyższych trzech kryteriów dodatkowo brane są pod uwagę oceny zachowania na oblodzonej i zaśnieżonej nawierzchni. Współczynnik oblicza się w zależności od klasy opon: ekonomicznej, wysokowydajnej, sportowej.

Dowiedz się więcej