1. Strona główna
  2. chevronMarki opon samochodowych
  3. chevronContinental
  4. chevronContiWinterContact TS 790 V
  5. chevron255/40 R17 98V

Opis produktu

  • Opona zimowa do samochodów luksusowych.
  • Dobre osiągi na śniegu i lodzie.
  • Ochrona przed aquaplaningiem.

Opona ContiWinterContact TS 790V dostosowana do samochodów o średniej i dużej pojemności silnika oferuje zespół parametrów dobrze dobranych do warunków zimowych.

Właściwości jezdne. Dobre trzymanie się drogi, skuteczne hamowanie na nawierzchni suchej dzięki zastosowaniu asymetrycznego profilu i sztywnych bloków zewnętrznych.

Śnieg. Optymalne właściwości jezdne na śniegu i lodzie. Zwiększona przyczepność dzięki zastosowaniu mieszanki guma-krzemionka oraz dużej gęstości nacięć lamelkowych w środkowej części bieżnika.

Bezpieczeństwo. Ochrona przed aquaplaningiem dzięki czterem rowkom podłużnym zapewniającym odprowadzanie wody.

Właściwości

Marka
Continental
Model
ContiWinterContact TS 790 V
Homologowana
N/A
Rodzaj pojazdu
Samochód osobowy
Styl jazdy
Sportowy
Sezon
Na zimę
Kolcowane
nie
Do kolcowania
nie
3PMSF
tak
Runflat
nie
Ekologiczne
nie
Asymetryczne
nie
Kierunkowe
nie
Z rantem ochronnym
tak
Seal
nie

Co to jest rezulteo SCORE?

Podstawowe parametry użytkowe opon ocenia się w 3 kategoriach: oszczędność, komfort i bezpieczeństwo. Końcową ocenę (rezulteo SCORE) wylicza się przy użyciu stosownych współczynników. W przypadku opon zimowych, oprócz powyższych trzech kryteriów dodatkowo brane są pod uwagę oceny zachowania na oblodzonej i zaśnieżonej nawierzchni. Współczynnik oblicza się w zależności od klasy opon: ekonomicznej, wysokowydajnej, sportowej.

Dowiedz się więcej

Kontynuując nawigację na stronie akceptujesz, że będziemy wykorzystywać pliki Cookies do udoskonalania doświadczeń użytkownika oraz statystyk. Więcej informacji na temat naszej polityki prywatności znajdziesz w regulaminie.