1. Strona główna
  2. chevronMarki opon samochodowych
  3. chevronDunlop
  4. chevronSport All Season
Sport All Season
Dunlop

Opony Dunlop Sport All Season

Całoroczne
n/a
rezulteoSCORE
n/a
rezulteoSCORE
Premium
  • Niezawodność o każdej porze roku.
  • Lepsze hamowanie na mokrych drogach.
  • Dobre trzymanie się drogi podczas jazdy po linii prostej i na zakrętach.
Czytaj więcej
Wpisz rozmiar opon
chevron

Wybierz rozmiar

Właściwości

Marka
Dunlop
Model
Sport All Season
Homologowana
N/A
Rodzaj pojazdu
Samochód osobowy
Styl jazdy
UHP
Sezon
Całoroczne
Kolcowane
nie
Do kolcowania
nie
3PMSF
tak
Runflat
nie
Ekologiczne
nie
Asymetryczne
tak
Kierunkowe
nie
Z rantem ochronnym
nie
Seal
nie

Opis produktu

Opony całoroczne Dunlop Sport All Season zapewniają bezpieczeństwo i stabilność podczas opadów deszczu oraz niezawodność w każdej temperaturze.

Stabilność. Sport All Season mają specjalnie zaprojektowaną osnowę z solidnym opasaniem, które zapewnia wysoką stabilność na zakrętach.

Bezpieczeństwo. Szerokie i głębokie rowki bieżnika sprawnie odprowadzają wodę spod kół podczas jazdy na mokrej nawierzchni, zapewniając lepszą styczność z podłożem i skuteczniejsze hamowanie. Opony całoroczne uzyskały ocenę B w tej kategorii.

Całoroczne. Dzięki zastosowaniu mieszanki gumowej z dodatkiem wielofunkcyjnych polimerów Sport All Season znakomicie sprawdzają się w szerokim zakresie temperatur. Opony posiadają oznaczenie 3PMSF przyznane na podstawie wyników testów wydajności na śniegu.

Co to jest rezulteo SCORE?

Podstawowe parametry użytkowe opon ocenia się w 3 kategoriach: oszczędność, komfort i bezpieczeństwo. Końcową ocenę (rezulteo SCORE) wylicza się przy użyciu stosownych współczynników. W przypadku opon zimowych, oprócz powyższych trzech kryteriów dodatkowo brane są pod uwagę oceny zachowania na oblodzonej i zaśnieżonej nawierzchni. Współczynnik oblicza się w zależności od klasy opon: ekonomicznej, wysokowydajnej, sportowej.

Dowiedz się więcej