Porównaj opony i znajdź je w najlepszej cenie!

  1. Strona główna
  2. chevronMarki opon do samochodu
  3. chevronGislaved
  4. chevronSpeed 616

Opis produktu

Opona Gislaved Speed 616 to opona letnia do samochodów kompaktowych, która zaspokoi potrzeby kierowców poszukujących dobrego produktu w rozsądnej cenie.

Właściwości jezdne. Dzięki trzem szerokim rowkom obwodowym i centralnym żebrom opona Gislaved Speed 616 zapewnia stabilność prowadzenia i dobrą współpracę z układem kierowniczym.

Bezpieczeństwo. Skuteczne rozpraszanie wody i dobra ochrona przed aquaplaningiem dzięki optymalnemu ułożeniu klocków bieżnika.

Komfort. Komfortowa jazda na każdego rodzaju nawierzchni dzięki zastosowaniu zoptymalizowanego komputerowo płaskiego profilu.

Ekonomiczność. Niskie opory toczenia.

Właściwości

Marka
Gislaved
Model
Speed 616
Homologowana
N/A
Rodzaj pojazdu
Samochód osobowy
Styl jazdy
Oszczędny
Sezon
Na lato
Kolcowane
nie
Do kolcowania
nie
3PMSF
nie
Runflat
nie
Ekologiczne
nie
Asymetryczne
nie
Kierunkowe
nie
Z rantem ochronnym
nie
Seal
nie

Co to jest rezulteo SCORE?

Podstawowe parametry użytkowe opon ocenia się w 3 kategoriach: oszczędność, komfort i bezpieczeństwo. Końcową ocenę (rezulteo SCORE) wylicza się przy użyciu stosownych współczynników. W przypadku opon zimowych, oprócz powyższych trzech kryteriów dodatkowo brane są pod uwagę oceny zachowania na oblodzonej i zaśnieżonej nawierzchni. Współczynnik oblicza się w zależności od klasy opon: ekonomicznej, wysokowydajnej, sportowej.

Dowiedz się więcej