1. Strona główna
  2. chevronMarki opon samochodowych
  3. chevronGoodyear
  4. chevronEfficientGrip Performance SUV

Opis produktu

Opony Goodyear EfficientGrip Performance SUV przeznaczone do potężnych SUV-ów zapewniają wysoki komfort jazdy i bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni.

Komfort. Optymalnie rozmieszczone klocki w zamkniętej strefie barkowej zostały zaprojektowane z myślą o ograniczeniu do minimum hałasu generowanego przez opony w trakcie jazdy. Umieszczona pod bieżnikiem warstwa gumy amortyzująca drgania na nierównej nawierzchni (technologia FlexContact Goodyeara) zapewnia wysoki poziom komfortu.

Bezpieczeństwo. Domieszka specjalnych polimerów zapewnia lepszą wydajność podczas opadów deszczu. Szerokie i sztywne klocki gumowe w strefie barkowej wyraźnie skracają drogę hamowania na mokrej nawierzchni.

Prowadzenie. Dopracowany skład mieszanki gumowej zapewnia szybką i precyzyjną reakcję na manewry kierownicą.

Właściwości

Marka
Goodyear
Model
EfficientGrip Performance SUV
Homologowana
N/A
Rodzaj pojazdu
4x4
Styl jazdy
UHP
Sezon
Na lato
Kolcowane
nie
Do kolcowania
nie
3PMSF
nie
Runflat
nie
Ekologiczne
nie
Asymetryczne
nie
Kierunkowe
nie
Z rantem ochronnym
nie
Seal
nie

Co to jest rezulteo SCORE?

Podstawowe parametry użytkowe opon ocenia się w 3 kategoriach: oszczędność, komfort i bezpieczeństwo. Końcową ocenę (rezulteo SCORE) wylicza się przy użyciu stosownych współczynników. W przypadku opon zimowych, oprócz powyższych trzech kryteriów dodatkowo brane są pod uwagę oceny zachowania na oblodzonej i zaśnieżonej nawierzchni. Współczynnik oblicza się w zależności od klasy opon: ekonomicznej, wysokowydajnej, sportowej.

Dowiedz się więcej

Kontynuując nawigację na stronie akceptujesz, że będziemy wykorzystywać pliki Cookies do udoskonalania doświadczeń użytkownika oraz statystyk. Więcej informacji na temat naszej polityki prywatności znajdziesz w regulaminie.

;