1. Strona główna
  2. chevronMarki opon samochodowych
  3. chevronNokian
  4. chevronRotiiva AT
Rotiiva AT
Nokian

Opony Nokian Rotiiva AT

Letnie
n/a
rezulteoSCORE
n/a
rezulteoSCORE
Premium
  • Opona do samochodów z napędem4x4 do użytkowania na drodze i bezdrożach.
  • Trwałość.
  • Stabilność na drodze i podczas jazdy terenowej.
Czytaj więcej
Wpisz rozmiar opon
chevron

Wybierz rozmiar

Zobacz więcej opon Nokian
chevron

Opis produktu

Opona do samochodów z napędem 4x4 Nokian Rotiiva AT zapewnia solidność i stabilność podczas jazdy zarówno po drodze utwardzanej, jak i gruntowej.

Wytrzymałość. Trwałość dzięki wytrzymałej na ścieranie mieszance gumowej oraz systemowi odrzucania kamyków znajdującego się wewnątrz rowków. Wytrzymałość na zużycie opony zwiększona dzięki rowkom chłodzącym na barku.

Bezpieczeństwo. Stabilność uzyskana dzięki usztywnieniu centralnego żebra oraz poprzez lamele 3D. Zwiększona przyczepność i zwrotność dzięki szerokim polerowanym rowkom w agresywnym profilu bieżnika.

Właściwości

Marka
Nokian
Model
Rotiiva AT
Homologowana
N/A
Rodzaj pojazdu
4x4
Styl jazdy
Oszczędny
Sezon
Na lato
Kolcowane
nie
Do kolcowania
nie
3PMSF
tak
Runflat
nie
Ekologiczne
nie
Asymetryczne
nie
Kierunkowe
nie
Z rantem ochronnym
nie
Seal
nie

Co to jest rezulteo SCORE?

Podstawowe parametry użytkowe opon ocenia się w 3 kategoriach: oszczędność, komfort i bezpieczeństwo. Końcową ocenę (rezulteo SCORE) wylicza się przy użyciu stosownych współczynników. W przypadku opon zimowych, oprócz powyższych trzech kryteriów dodatkowo brane są pod uwagę oceny zachowania na oblodzonej i zaśnieżonej nawierzchni. Współczynnik oblicza się w zależności od klasy opon: ekonomicznej, wysokowydajnej, sportowej.

Dowiedz się więcej

Kontynuując nawigację na stronie akceptujesz, że będziemy wykorzystywać pliki Cookies do udoskonalania doświadczeń użytkownika oraz statystyk. Więcej informacji na temat naszej polityki prywatności znajdziesz w Regulamin