1. Strona główna
  2. chevronMarki opon samochodowych
  3. chevronNokian
  4. chevronWR Snowproof P
WR Snowproof P
Nokian

Opony Nokian WR Snowproof P

Zimowe
n/a
rezulteoSCORE
n/a
rezulteoSCORE
Premium
  • Wydajne opony na każdą zimę przeznaczone do dużych limuzyn.
  • Lepsza przyczepność na ubitym śniegu, błocie pośniegowym i mokrej nawierzchni.
  • Stabilna jazda w zimowych warunkach nawet przy dużej prędkości.
Czytaj więcej
Wpisz rozmiar opon
chevron

Wybierz rozmiar

Zobacz więcej opon Nokian
chevron

Opis produktu

Opony zimowe do aut osobowych i sportowych Snowproof P od fińskiego producenta ogumienia Nokian łączą dynamiczny charakter z nadzwyczajną przyczepnością w zimowych warunkach.

Bezpieczeństwo. Poprawiony bieżnik kierunkowy Alpine Performance wykonany z nowej mieszanki gumowej posiada liczne lamele, które zapewniają znakomitą przyczepność zarówno w bardzo niskiej temperaturze, jak i przy łagodniejszej pogodzie. Rowki połączone z siecią lameli sprawnie odprowadzają wodę i błoto pośniegowe spod kół, zapobiegając poślizgom.

Śnieg. Umieszczone między klockami bieżnika pazurki wczepiające się w śnieg podnoszą przyczepność w trakcie hamowania i przyspieszania. Ząbkowane klocki w strefie barkowej dodatkowo zwiększają przyczepność wzdłużną pojazdu.

Dynamika. Technologia Tread Block Support Matrix i duża powierzchnia styczności z podłożem zapewniają stabilne i precyzyjne trzymanie się drogi przy jeździe z dużą prędkością.

Właściwości

Marka
Nokian
Model
WR Snowproof P
Homologowana
N/A
Rodzaj pojazdu
Samochód osobowy
Styl jazdy
Sportowy
Sezon
Na zimę
Kolcowane
nie
Do kolcowania
nie
3PMSF
tak
Runflat
nie
Ekologiczne
nie
Asymetryczne
nie
Kierunkowe
tak
Z rantem ochronnym
tak
Seal
nie

Co to jest rezulteo SCORE?

Podstawowe parametry użytkowe opon ocenia się w 3 kategoriach: oszczędność, komfort i bezpieczeństwo. Końcową ocenę (rezulteo SCORE) wylicza się przy użyciu stosownych współczynników. W przypadku opon zimowych, oprócz powyższych trzech kryteriów dodatkowo brane są pod uwagę oceny zachowania na oblodzonej i zaśnieżonej nawierzchni. Współczynnik oblicza się w zależności od klasy opon: ekonomicznej, wysokowydajnej, sportowej.

Dowiedz się więcej

Kontynuując nawigację na stronie akceptujesz, że będziemy wykorzystywać pliki Cookies do udoskonalania doświadczeń użytkownika oraz statystyk. Więcej informacji na temat naszej polityki prywatności znajdziesz w Regulamin

;