1. Strona główna
  2. chevronMarki opon do samochodu
  3. chevronNokian
  4. chevronzLine A/S

Opis produktu

Nokian zLine A/S to całoroczna opona zaprojektowana do samochodów klasy premium, łącząca sportowy charakter i bezpieczeństwo w każdą pogodę.

Sportowy charakter. Dobra przyczepność na zakrętach dzięki sztywnemu barkowi zewnętrznemu opony. Lamele 3D i specjalna mieszanka gumowa zapewniają dobrą przyczepność przy wysokich prędkościach. Stalowe opasanie o dużej wytrzymałości usztywnia rzeźbę bieżnika i gwarantuje precyzyjne prowadzenie.
Bezpieczeństwo. Przyczepność w deszczu została poprawiona przez rowki wzdłużne i poprzeczne, które szybko odprowadzają wodę i błoto pośniegowe. Mieszanka gumowa o dużej zawartości krzemionki zapewnia zachowanie właściwości opony mimo dużych wahań temperatur.
Komfort. Komfortowe prowadzenie dzięki odpowiedniej mieszance gumowej podstawy bieżnika i gumowej listwy na stopce, które tłumią nierówności drogi.

Właściwości

Marka
Nokian
Model
zLine A/S
Homologowana
N/A
Rodzaj pojazdu
Samochód osobowy
Styl jazdy
Sportowy
Sezon
Całoroczne
Kolcowane
nie
Do kolcowania
nie
3PMSF
nie
Runflat
nie
Ekologiczne
nie
Asymetryczne
tak
Kierunkowe
nie
Z rantem ochronnym
tak
Seal
nie

Co to jest rezulteo SCORE?

Podstawowe parametry użytkowe opon ocenia się w 3 kategoriach: oszczędność, komfort i bezpieczeństwo. Końcową ocenę (rezulteo SCORE) wylicza się przy użyciu stosownych współczynników. W przypadku opon zimowych, oprócz powyższych trzech kryteriów dodatkowo brane są pod uwagę oceny zachowania na oblodzonej i zaśnieżonej nawierzchni. Współczynnik oblicza się w zależności od klasy opon: ekonomicznej, wysokowydajnej, sportowej.

Dowiedz się więcej