Tu znajdziesz najlepsze opony w najlepszej cenie

rezulteo pomaga wybrać i kupić opony

ALFA ROMEO

ALFA ROMEO

Opona do samochodu ALFA ROMEO Crosswagon 1.9 JTD 150

Spośród podanych rozmiarów opon zimowych i letnich do samochodu ALFA ROMEO Crosswagon 1.9 JTD 150 wybierz jeden, aby przejść do listy dostępnych produktów i porównać ich ceny. Poniżej znajdziesz także informacje dotyczące indeksów nośności i prędkości opon dozwolonych w przypadku Twojego samochodu ALFA ROMEO Crosswagon 1.9 JTD 150.

Zdjęcie samochodu ALFA ROMEO Crosswagon Crosswagon

od 2004 do 2007 roku

Znajdź opony w moim rozmiarze

Homologowane rozmiary opon letnich i zimowych ?

Homologowane przez ALFA ROMEO rozmiary opon do Crosswagon zostały opracowane w oparciu o specyficzne parametry pojazdu w celu zapewnienia jak najlepszych osiągów, przyczepności do nawierzchni, najkrótszej drogi hamowania, optymalnej wytrzymałości i jak najmniejszego zużycia paliwa. Na ogół istnieje kilka rozmiarów homologowanych do danego pojazdu odpowiadających różnym zapotrzebowaniom. Z punktu widzenia przepisów oraz z powodów technicznych nie należy stosować rozmiarów opon innych niż homologowane.
  • 225/55 R17 97H Zobacz w cenie 276,84 zł

Ciśnienie opon

Poziom ciśnienia opon do samochodu ALFA ROMEO Crosswagon 1.9 JTD 150

Dane dotyczące ciśnienia opon są podane w celach orientacyjnych. Dokładne informacje znajdziesz w instrukcji obsługi Twojego pojazdu ALFA ROMEO Crosswagon lub na wewnętrznej stronie drzwi kierowcy.

Informacje praktyczne

  • Rozmiary opon przedniej i tylnej osi samochodu ALFA ROMEO Crosswagon 1.9 JTD 150 są takie same.?Rozmiary opon w samochodach osobowych mogą być takie same lub różne na przedniej i tylnej osi pojazdu. W większości wypadków są to 4 opony w takim samym rozmiarze z przodu i z tyłu, jednak w przypadku samochodów z tylnym napędem, rozmiary opon przedniej i tylnej osi mogą się różnić.
  • Maksymalna prędkość Twojego samochodu wynosi 192 km/godz.
  • Maksymalne dopuszczalne obciążenie przedniej osi wynosi 1100 kg a tylnej 1050 kg.
  • ALFA ROMEO Crosswagon 1.9 JTD 150 jest samochodem posiadającym nadwozie typu 4x4, przeznaczonym głównie do jazdy niesportowej.
  • Twój samochód posiada silnik 1.9 JTD 150 czyli turbodoładowany silnik diesla z jednopunktowy wtryskiem paliwa (unijet) dla koncernu fiat o mocy 150 koni mechanicznych i pojemności 1910 cm3.
  • ALFA ROMEO Crosswagon 1.9 JTD 150 to średniej wielkości sedan.