Tu znajdziesz najlepsze opony w najlepszej cenie

rezulteo pomaga wybrać i kupić opony

ALFA ROMEO

ALFA ROMEO

Opona do samochodu ALFA ROMEO Giulietta - Quadrifoglio Verde / Veloce 1750 TBi 240

Spośród podanych rozmiarów opon zimowych i letnich do samochodu ALFA ROMEO Giulietta - Quadrifoglio Verde / Veloce 1750 TBi 240 wybierz jeden, aby przejść do listy dostępnych produktów i porównać ich ceny. Poniżej znajdziesz także informacje dotyczące indeksów nośności i prędkości opon dozwolonych w przypadku Twojego samochodu ALFA ROMEO Giulietta - Quadrifoglio Verde / Veloce 1750 TBi 240.

Zdjęcie samochodu ALFA ROMEO Giulietta Giulietta - Quadrifoglio Verde / Veloce

od 2010 roku

Znajdź opony w moim rozmiarze

Homologowane rozmiary opon letnich i zimowych ?

Homologowane przez ALFA ROMEO rozmiary opon do Giulietta - Quadrifoglio Verde / Veloce zostały opracowane w oparciu o specyficzne parametry pojazdu w celu zapewnienia jak najlepszych osiągów, przyczepności do nawierzchni, najkrótszej drogi hamowania, optymalnej wytrzymałości i jak najmniejszego zużycia paliwa. Na ogół istnieje kilka rozmiarów homologowanych do danego pojazdu odpowiadających różnym zapotrzebowaniom. Z punktu widzenia przepisów oraz z powodów technicznych nie należy stosować rozmiarów opon innych niż homologowane.
  • 225/45 R17 91W Zobacz
  • 225/40 R18 92W Zobacz w cenie 191,50 zł

Ciśnienie opon

Poziom ciśnienia opon do samochodu ALFA ROMEO Giulietta - Quadrifoglio Verde / Veloce 1750 TBi 240

Dane dotyczące ciśnienia opon są podane w celach orientacyjnych. Dokładne informacje znajdziesz w instrukcji obsługi Twojego pojazdu ALFA ROMEO Giulietta - Quadrifoglio Verde / Veloce lub na wewnętrznej stronie drzwi kierowcy.

Informacje praktyczne

  • Rozmiary opon przedniej i tylnej osi samochodu ALFA ROMEO Giulietta - Quadrifoglio Verde / Veloce 1750 TBi 240 są takie same.?Rozmiary opon w samochodach osobowych mogą być takie same lub różne na przedniej i tylnej osi pojazdu. W większości wypadków są to 4 opony w takim samym rozmiarze z przodu i z tyłu, jednak w przypadku samochodów z tylnym napędem, rozmiary opon przedniej i tylnej osi mogą się różnić.
  • Maksymalna prędkość Twojego samochodu wynosi 244 km/godz.
  • Maksymalne dopuszczalne obciążenie przedniej osi wynosi 1100 kg a tylnej 850 kg.
  • ALFA ROMEO Giulietta - Quadrifoglio Verde / Veloce 1750 TBi 240 jest samochodem posiadającym nadwozie typu sedan, przeznaczonym głównie do jazdy sportowej.
  • Twój samochód posiada silnik 1750 TBi 240 czyli silnik benzynowy turbodoładowany z wtryskiem bezpośrednim o mocy 241 koni mechanicznych i pojemności 1742 cm3.
  • ALFA ROMEO Giulietta - Quadrifoglio Verde / Veloce 1750 TBi 240 to kompaktowy sedan.