Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

ALFA ROMEO

ALFA ROMEO

Opona do samochodu ALFA ROMEO Mito - Quadrifoglio Verde 1.4 TB MultiAir 170

Spośród podanych rozmiarów opon zimowych i letnich do samochodu ALFA ROMEO Mito - Quadrifoglio Verde 1.4 TB MultiAir 170 wybierz jeden, aby przejść do listy dostępnych produktów i porównać ich ceny. Poniżej znajdziesz także informacje dotyczące indeksów nośności i prędkości opon dozwolonych w przypadku Twojego samochodu ALFA ROMEO Mito - Quadrifoglio Verde 1.4 TB MultiAir 170.

Zdjęcie samochodu ALFA ROMEO Mito Mito - Quadrifoglio Verde

od 2008 roku

Znajdź opony w moim rozmiarze

Homologowane rozmiary opon letnich i zimowych ?

Homologowane przez ALFA ROMEO rozmiary opon do Mito - Quadrifoglio Verde zostały opracowane w oparciu o specyficzne parametry pojazdu w celu zapewnienia jak najlepszych osiągów, przyczepności do nawierzchni, najkrótszej drogi hamowania, optymalnej wytrzymałości i jak najmniejszego zużycia paliwa. Na ogół istnieje kilka rozmiarów homologowanych do danego pojazdu odpowiadających różnym zapotrzebowaniom. Z punktu widzenia przepisów oraz z powodów technicznych nie należy stosować rozmiarów opon innych niż homologowane.
  • 195/55 R16 87V Zobacz w cenie 152,50 zł
  • 205/45 R17 88W Zobacz
  • 215/45 R17 87W Zobacz
  • 215/40 R18 89W Zobacz

Ciśnienie opon

Poziom ciśnienia opon do samochodu ALFA ROMEO Mito - Quadrifoglio Verde 1.4 TB MultiAir 170

Dane dotyczące ciśnienia opon są podane w celach orientacyjnych. Dokładne informacje znajdziesz w instrukcji obsługi Twojego pojazdu ALFA ROMEO Mito - Quadrifoglio Verde lub na wewnętrznej stronie drzwi kierowcy.

Informacje praktyczne

  • Rozmiary opon przedniej i tylnej osi samochodu ALFA ROMEO Mito - Quadrifoglio Verde 1.4 TB MultiAir 170 są takie same.?Rozmiary opon w samochodach osobowych mogą być takie same lub różne na przedniej i tylnej osi pojazdu. W większości wypadków są to 4 opony w takim samym rozmiarze z przodu i z tyłu, jednak w przypadku samochodów z tylnym napędem, rozmiary opon przedniej i tylnej osi mogą się różnić.
  • Maksymalna prędkość Twojego samochodu wynosi 219 km/godz.
  • Maksymalne dopuszczalne obciążenie przedniej osi wynosi 950 kg a tylnej 850 kg.
  • ALFA ROMEO Mito - Quadrifoglio Verde 1.4 TB MultiAir 170 jest samochodem posiadającym nadwozie typu sedan, przeznaczonym głównie do jazdy sportowej.
  • Twój samochód posiada silnik 1.4 TB MultiAir 170 czyli silnik benzynowy turbodoładowany koncernu fiat, wykorzystujący technologię elektryczno-hydrauliczną. o mocy 170 koni mechanicznych i pojemności 1368 cm3.
  • ALFA ROMEO Mito - Quadrifoglio Verde 1.4 TB MultiAir 170 to samochód miejski.