Tu znajdziesz najlepsze opony w najlepszej cenie

rezulteo pomaga wybrać i kupić opony

ALFA ROMEO

ALFA ROMEO

Opona do samochodu ALFA ROMEO Stelvio Quadrifoglio 2.9 V6 510

Spośród podanych rozmiarów opon zimowych i letnich do samochodu ALFA ROMEO Stelvio Quadrifoglio 2.9 V6 510 wybierz jeden, aby przejść do listy dostępnych produktów i porównać ich ceny. Poniżej znajdziesz także informacje dotyczące indeksów nośności i prędkości opon dozwolonych w przypadku Twojego samochodu ALFA ROMEO Stelvio Quadrifoglio 2.9 V6 510.

Zdjęcie samochodu ALFA ROMEO Stelvio Stelvio Quadrifoglio

od 2017 roku

Znajdź opony w moim rozmiarze

Homologowane rozmiary opon letnich i zimowych ?

Homologowane przez ALFA ROMEO rozmiary opon do Stelvio Quadrifoglio zostały opracowane w oparciu o specyficzne parametry pojazdu w celu zapewnienia jak najlepszych osiągów, przyczepności do nawierzchni, najkrótszej drogi hamowania, optymalnej wytrzymałości i jak najmniejszego zużycia paliwa. Na ogół istnieje kilka rozmiarów homologowanych do danego pojazdu odpowiadających różnym zapotrzebowaniom. Z punktu widzenia przepisów oraz z powodów technicznych nie należy stosować rozmiarów opon innych niż homologowane.
  • przód: 255/45 R20 101Y Zobacz
  • tył: 285/40 R20 104Y Zobacz

Ciśnienie opon

Poziom ciśnienia opon do samochodu ALFA ROMEO Stelvio Quadrifoglio 2.9 V6 510

Dane dotyczące ciśnienia opon są podane w celach orientacyjnych. Dokładne informacje znajdziesz w instrukcji obsługi Twojego pojazdu ALFA ROMEO Stelvio Quadrifoglio lub na wewnętrznej stronie drzwi kierowcy.

Informacje praktyczne

  • Rozmiary opon przedniej i tylnej osi samochodu marki ALFA ROMEO Stelvio Quadrifoglio 2.9 V6 510 są różne.?Rozmiary opon w samochodach osobowych mogą być takie same lub różne na przedniej i tylnej osi pojazdu. W większości wypadków są to 4 opony w takim samym rozmiarze z przodu i z tyłu, jednak w przypadku samochodów z tylnym napędem, rozmiary opon przedniej i tylnej osi mogą się różnić.
  • Maksymalna prędkość Twojego samochodu wynosi 283 km/godz.
  • Maksymalne dopuszczalne obciążenie przedniej osi wynosi 1170 kg a tylnej 1340 kg.
  • ALFA ROMEO Stelvio Quadrifoglio 2.9 V6 510 jest samochodem posiadającym nadwozie typu 4x4, przeznaczonym głównie do jazdy niesportowej.
  • Twój samochód posiada silnik 2.9 V6 510 czyli 6-cylindrowy silnik w układzie v o mocy 510 koni mechanicznych i pojemności 2891 cm3.
  • ALFA ROMEO Stelvio Quadrifoglio 2.9 V6 510 to samochód sportowo-użytkowy (SUV).