Tu znajdziesz najlepsze opony w najlepszej cenie

rezulteo pomaga wybrać i kupić opony

ALFA ROMEO

ALFA ROMEO

Opona do samochodu ALFA ROMEO SZ Coupé 3.0 V6 207

Spośród podanych rozmiarów opon zimowych i letnich do samochodu ALFA ROMEO SZ Coupé 3.0 V6 207 wybierz jeden, aby przejść do listy dostępnych produktów i porównać ich ceny. Poniżej znajdziesz także informacje dotyczące indeksów nośności i prędkości opon dozwolonych w przypadku Twojego samochodu ALFA ROMEO SZ Coupé 3.0 V6 207.

Zdjęcie samochodu ALFA ROMEO SZ SZ Coupé

od 1988 do 1993 roku

Znajdź opony w moim rozmiarze

Homologowane rozmiary opon letnich i zimowych ?

Homologowane przez ALFA ROMEO rozmiary opon do SZ Coupé zostały opracowane w oparciu o specyficzne parametry pojazdu w celu zapewnienia jak najlepszych osiągów, przyczepności do nawierzchni, najkrótszej drogi hamowania, optymalnej wytrzymałości i jak najmniejszego zużycia paliwa. Na ogół istnieje kilka rozmiarów homologowanych do danego pojazdu odpowiadających różnym zapotrzebowaniom. Z punktu widzenia przepisów oraz z powodów technicznych nie należy stosować rozmiarów opon innych niż homologowane.
  • przód: 205/55 ZR16 Zobacz
  • tył: 225/50 ZR16 Zobacz

Ciśnienie opon

Poziom ciśnienia opon do samochodu ALFA ROMEO SZ Coupé 3.0 V6 207

Dane dotyczące ciśnienia opon są podane w celach orientacyjnych. Dokładne informacje znajdziesz w instrukcji obsługi Twojego pojazdu ALFA ROMEO SZ Coupé lub na wewnętrznej stronie drzwi kierowcy.

Informacje praktyczne

  • Rozmiary opon przedniej i tylnej osi samochodu marki ALFA ROMEO SZ Coupé 3.0 V6 207 są różne.?Rozmiary opon w samochodach osobowych mogą być takie same lub różne na przedniej i tylnej osi pojazdu. W większości wypadków są to 4 opony w takim samym rozmiarze z przodu i z tyłu, jednak w przypadku samochodów z tylnym napędem, rozmiary opon przedniej i tylnej osi mogą się różnić.
  • Maksymalna prędkość Twojego samochodu wynosi 245 km/godz.
  • Maksymalne dopuszczalne obciążenie przedniej osi wynosi 1000 kg a tylnej 1100 kg.
  • ALFA ROMEO SZ Coupé 3.0 V6 207 jest samochodem posiadającym nadwozie typu coupé, przeznaczonym głównie do jazdy sportowej.
  • Twój samochód posiada silnik 3.0 V6 207 czyli 6-cylindrowy silnik w układzie v o mocy 207 koni mechanicznych i pojemności 2959 cm3.
  • ALFA ROMEO SZ Coupé 3.0 V6 207 to samochód miejski.