Tu znajdziesz najlepsze opony w najlepszej cenie

rezulteo pomaga wybrać i kupić opony

ALPINA

ALPINA

Opona do samochodu ALPINA D 5 Biturbo 3.0 biturbo 350

Spośród podanych rozmiarów opon zimowych i letnich do samochodu ALPINA D 5 Biturbo 3.0 biturbo 350 wybierz jeden, aby przejść do listy dostępnych produktów i porównać ich ceny. Poniżej znajdziesz także informacje dotyczące indeksów nośności i prędkości opon dozwolonych w przypadku Twojego samochodu ALPINA D 5 Biturbo 3.0 biturbo 350.

Zdjęcie samochodu ALPINA D 5 D 5 Biturbo

od 2011 roku

Znajdź opony w moim rozmiarze

Homologowane rozmiary opon letnich i zimowych ?

Homologowane przez ALPINA rozmiary opon do D 5 Biturbo zostały opracowane w oparciu o specyficzne parametry pojazdu w celu zapewnienia jak najlepszych osiągów, przyczepności do nawierzchni, najkrótszej drogi hamowania, optymalnej wytrzymałości i jak najmniejszego zużycia paliwa. Na ogół istnieje kilka rozmiarów homologowanych do danego pojazdu odpowiadających różnym zapotrzebowaniom. Z punktu widzenia przepisów oraz z powodów technicznych nie należy stosować rozmiarów opon innych niż homologowane.
  • przód: 255/35 ZR20 Zobacz
  • tył: 285/30 ZR20 Zobacz

Ciśnienie opon

Poziom ciśnienia opon do samochodu ALPINA D 5 Biturbo 3.0 biturbo 350

Dane dotyczące ciśnienia opon są podane w celach orientacyjnych. Dokładne informacje znajdziesz w instrukcji obsługi Twojego pojazdu ALPINA D 5 Biturbo lub na wewnętrznej stronie drzwi kierowcy.

Informacje praktyczne

  • Rozmiary opon przedniej i tylnej osi samochodu marki ALPINA D 5 Biturbo 3.0 biturbo 350 są różne.?Rozmiary opon w samochodach osobowych mogą być takie same lub różne na przedniej i tylnej osi pojazdu. W większości wypadków są to 4 opony w takim samym rozmiarze z przodu i z tyłu, jednak w przypadku samochodów z tylnym napędem, rozmiary opon przedniej i tylnej osi mogą się różnić.
  • Maksymalna prędkość Twojego samochodu wynosi 270 km/godz.
  • ALPINA D 5 Biturbo 3.0 biturbo 350 jest samochodem posiadającym nadwozie typu sedan, przeznaczonym głównie do jazdy sportowej.
  • Twój samochód posiada silnik 3.0 biturbo 350 czyli silnik benzynowy lub diesla wyposażony w dwie turbosprężarki o mocy 350 koni mechanicznych i pojemności 2993 cm3.
  • ALPINA D 5 Biturbo 3.0 biturbo 350 to limuzyna.