Tu znajdziesz najlepsze opony w najlepszej cenie

rezulteo pomaga wybrać i kupić opony

ALPINA

ALPINA

Opona do samochodu ALPINA D 5 S Touring 3.0 biturbo 388

Spośród podanych rozmiarów opon zimowych i letnich do samochodu ALPINA D 5 S Touring 3.0 biturbo 388 wybierz jeden, aby przejść do listy dostępnych produktów i porównać ich ceny. Poniżej znajdziesz także informacje dotyczące indeksów nośności i prędkości opon dozwolonych w przypadku Twojego samochodu ALPINA D 5 S Touring 3.0 biturbo 388.

Zdjęcie samochodu ALPINA D 5 D 5 S Touring

od 2017 roku

Znajdź opony w moim rozmiarze

Homologowane rozmiary opon letnich i zimowych ?

Homologowane przez ALPINA rozmiary opon do D 5 S Touring zostały opracowane w oparciu o specyficzne parametry pojazdu w celu zapewnienia jak najlepszych osiągów, przyczepności do nawierzchni, najkrótszej drogi hamowania, optymalnej wytrzymałości i jak najmniejszego zużycia paliwa. Na ogół istnieje kilka rozmiarów homologowanych do danego pojazdu odpowiadających różnym zapotrzebowaniom. Z punktu widzenia przepisów oraz z powodów technicznych nie należy stosować rozmiarów opon innych niż homologowane.
  • przód: 255/35 ZR20 97(Y) Zobacz
  • tył: 285/30 ZR20 99(Y) Zobacz

Ciśnienie opon

Poziom ciśnienia opon do samochodu ALPINA D 5 S Touring 3.0 biturbo 388

Dane dotyczące ciśnienia opon są podane w celach orientacyjnych. Dokładne informacje znajdziesz w instrukcji obsługi Twojego pojazdu ALPINA D 5 S Touring lub na wewnętrznej stronie drzwi kierowcy.

Informacje praktyczne

  • Rozmiary opon przedniej i tylnej osi samochodu marki ALPINA D 5 S Touring 3.0 biturbo 388 są różne.?Rozmiary opon w samochodach osobowych mogą być takie same lub różne na przedniej i tylnej osi pojazdu. W większości wypadków są to 4 opony w takim samym rozmiarze z przodu i z tyłu, jednak w przypadku samochodów z tylnym napędem, rozmiary opon przedniej i tylnej osi mogą się różnić.
  • Maksymalna prędkość Twojego samochodu wynosi 283 km/godz.
  • Maksymalne dopuszczalne obciążenie przedniej osi wynosi 1255 kg a tylnej 1455 kg.
  • ALPINA D 5 S Touring 3.0 biturbo 388 jest samochodem posiadającym nadwozie typu sedan, przeznaczonym głównie do jazdy sportowej.
  • Twój samochód posiada silnik 3.0 biturbo 388 czyli silnik benzynowy lub diesla wyposażony w dwie turbosprężarki o mocy 388 koni mechanicznych i pojemności 2993 cm3.
  • ALPINA D 5 S Touring 3.0 biturbo 388 to limuzyna.