Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

ALPINA

ALPINA

Opona do samochodu ALPINA Roadster S (Z4) 3.4 V6 300

Spośród podanych rozmiarów opon zimowych i letnich do samochodu ALPINA Roadster S (Z4) 3.4 V6 300 wybierz jeden, aby przejść do listy dostępnych produktów i porównać ich ceny. Poniżej znajdziesz także informacje dotyczące indeksów nośności i prędkości opon dozwolonych w przypadku Twojego samochodu ALPINA Roadster S (Z4) 3.4 V6 300.

Zdjęcie samochodu ALPINA Roadster Roadster S (Z4)

od 2003 do 2006 roku

Znajdź opony w moim rozmiarze

Homologowane rozmiary opon letnich i zimowych ?

Homologowane przez ALPINA rozmiary opon do Roadster S (Z4) zostały opracowane w oparciu o specyficzne parametry pojazdu w celu zapewnienia jak najlepszych osiągów, przyczepności do nawierzchni, najkrótszej drogi hamowania, optymalnej wytrzymałości i jak najmniejszego zużycia paliwa. Na ogół istnieje kilka rozmiarów homologowanych do danego pojazdu odpowiadających różnym zapotrzebowaniom. Z punktu widzenia przepisów oraz z powodów technicznych nie należy stosować rozmiarów opon innych niż homologowane.
  • przód: 235/35 ZR19 Zobacz
  • tył: 265/30 ZR19 Zobacz

Ciśnienie opon

Poziom ciśnienia opon do samochodu ALPINA Roadster S (Z4) 3.4 V6 300

Dane dotyczące ciśnienia opon są podane w celach orientacyjnych. Dokładne informacje znajdziesz w instrukcji obsługi Twojego pojazdu ALPINA Roadster S (Z4) lub na wewnętrznej stronie drzwi kierowcy.

Informacje praktyczne

  • Rozmiary opon przedniej i tylnej osi samochodu marki ALPINA Roadster S (Z4) 3.4 V6 300 są różne.?Rozmiary opon w samochodach osobowych mogą być takie same lub różne na przedniej i tylnej osi pojazdu. W większości wypadków są to 4 opony w takim samym rozmiarze z przodu i z tyłu, jednak w przypadku samochodów z tylnym napędem, rozmiary opon przedniej i tylnej osi mogą się różnić.
  • Maksymalna prędkość Twojego samochodu wynosi 265 km/godz.
  • ALPINA Roadster S (Z4) 3.4 V6 300 jest samochodem posiadającym nadwozie typu kabriolet, przeznaczonym głównie do jazdy sportowej.
  • Twój samochód posiada silnik 3.4 V6 300 czyli 6-cylindrowy silnik w układzie v o mocy 301 koni mechanicznych i pojemności 3346 cm3.
  • ALPINA Roadster S (Z4) 3.4 V6 300 to samochód sportowy.