Tu znajdziesz najlepsze opony w najlepszej cenie

rezulteo pomaga wybrać i kupić opony

ARO

ARO

Opona do samochodu ARO 10 1.9 D

Spośród podanych rozmiarów opon zimowych i letnich do samochodu ARO 10 1.9 D wybierz jeden, aby przejść do listy dostępnych produktów i porównać ich ceny. Poniżej znajdziesz także informacje dotyczące indeksów nośności i prędkości opon dozwolonych w przypadku Twojego samochodu ARO 10 1.9 D.

Zdjęcie samochodu ARO 10 10

od 1980 do 2006 roku

Znajdź opony w moim rozmiarze

Homologowane rozmiary opon letnich i zimowych ?

Homologowane przez ARO rozmiary opon do 10 zostały opracowane w oparciu o specyficzne parametry pojazdu w celu zapewnienia jak najlepszych osiągów, przyczepności do nawierzchni, najkrótszej drogi hamowania, optymalnej wytrzymałości i jak najmniejszego zużycia paliwa. Na ogół istnieje kilka rozmiarów homologowanych do danego pojazdu odpowiadających różnym zapotrzebowaniom. Z punktu widzenia przepisów oraz z powodów technicznych nie należy stosować rozmiarów opon innych niż homologowane.
  • 185 R15 91H Zobacz

Ciśnienie opon

Poziom ciśnienia opon do samochodu ARO 10 1.9 D

Dane dotyczące ciśnienia opon są podane w celach orientacyjnych. Dokładne informacje znajdziesz w instrukcji obsługi Twojego pojazdu ARO 10 lub na wewnętrznej stronie drzwi kierowcy.

Informacje praktyczne

  • Rozmiary opon przedniej i tylnej osi samochodu ARO 10 1.9 D są takie same.?Rozmiary opon w samochodach osobowych mogą być takie same lub różne na przedniej i tylnej osi pojazdu. W większości wypadków są to 4 opony w takim samym rozmiarze z przodu i z tyłu, jednak w przypadku samochodów z tylnym napędem, rozmiary opon przedniej i tylnej osi mogą się różnić.
  • Maksymalna prędkość Twojego samochodu wynosi 110 km/godz.
  • Maksymalne dopuszczalne obciążenie przedniej osi wynosi 880 kg a tylnej 1100 kg.
  • ARO 10 1.9 D jest samochodem posiadającym nadwozie typu 4x4, przeznaczonym głównie do jazdy niesportowej.
  • Twój samochód posiada silnik 1.9 D czyli silnik diesla o mocy 64 koni mechanicznych i pojemności 1870 cm3.
  • ARO 10 1.9 D to samochód 4X4.