Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

ARO

ARO

Opona do samochodu ARO 24.4 2.5 D

Spośród podanych rozmiarów opon zimowych i letnich do samochodu ARO 24.4 2.5 D wybierz jeden, aby przejść do listy dostępnych produktów i porównać ich ceny. Poniżej znajdziesz także informacje dotyczące indeksów nośności i prędkości opon dozwolonych w przypadku Twojego samochodu ARO 24.4 2.5 D.

Zdjęcie samochodu ARO 24.4 24.4

od 1978 do 2006 roku

Znajdź opony w moim rozmiarze

Homologowane rozmiary opon letnich i zimowych ?

Homologowane przez ARO rozmiary opon do 24.4 zostały opracowane w oparciu o specyficzne parametry pojazdu w celu zapewnienia jak najlepszych osiągów, przyczepności do nawierzchni, najkrótszej drogi hamowania, optymalnej wytrzymałości i jak najmniejszego zużycia paliwa. Na ogół istnieje kilka rozmiarów homologowanych do danego pojazdu odpowiadających różnym zapotrzebowaniom. Z punktu widzenia przepisów oraz z powodów technicznych nie należy stosować rozmiarów opon innych niż homologowane.
  • 235/75 R15 105T Zobacz w cenie 241,04 zł

Ciśnienie opon

Poziom ciśnienia opon do samochodu ARO 24.4 2.5 D

Dane dotyczące ciśnienia opon są podane w celach orientacyjnych. Dokładne informacje znajdziesz w instrukcji obsługi Twojego pojazdu ARO 24.4 lub na wewnętrznej stronie drzwi kierowcy.

Informacje praktyczne

  • Rozmiary opon przedniej i tylnej osi samochodu ARO 24.4 2.5 D są takie same.?Rozmiary opon w samochodach osobowych mogą być takie same lub różne na przedniej i tylnej osi pojazdu. W większości wypadków są to 4 opony w takim samym rozmiarze z przodu i z tyłu, jednak w przypadku samochodów z tylnym napędem, rozmiary opon przedniej i tylnej osi mogą się różnić.
  • ARO 24.4 2.5 D jest samochodem posiadającym nadwozie typu 4x4, przeznaczonym głównie do jazdy niesportowej.
  • Twój samochód posiada silnik 2.5 D czyli silnik diesla o mocy ? koni mechanicznych i pojemności cm3.
  • ARO 24.4 2.5 D to samochód 4X4.