Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

ASTON MARTIN

ASTON MARTIN

Opona do samochodu ASTON MARTIN Cygnet 1.3 L 98

Spośród podanych rozmiarów opon zimowych i letnich do samochodu ASTON MARTIN Cygnet 1.3 L 98 wybierz jeden, aby przejść do listy dostępnych produktów i porównać ich ceny. Poniżej znajdziesz także informacje dotyczące indeksów nośności i prędkości opon dozwolonych w przypadku Twojego samochodu ASTON MARTIN Cygnet 1.3 L 98.

Zdjęcie samochodu ASTON MARTIN Cygnet Cygnet

od 2010 roku

Znajdź opony w moim rozmiarze

Homologowane rozmiary opon letnich i zimowych ?

Homologowane przez ASTON MARTIN rozmiary opon do Cygnet zostały opracowane w oparciu o specyficzne parametry pojazdu w celu zapewnienia jak najlepszych osiągów, przyczepności do nawierzchni, najkrótszej drogi hamowania, optymalnej wytrzymałości i jak najmniejszego zużycia paliwa. Na ogół istnieje kilka rozmiarów homologowanych do danego pojazdu odpowiadających różnym zapotrzebowaniom. Z punktu widzenia przepisów oraz z powodów technicznych nie należy stosować rozmiarów opon innych niż homologowane.
  • 175/60 R16 82H Zobacz w cenie 161,60 zł

Ciśnienie opon

Poziom ciśnienia opon do samochodu ASTON MARTIN Cygnet 1.3 L 98

Dane dotyczące ciśnienia opon są podane w celach orientacyjnych. Dokładne informacje znajdziesz w instrukcji obsługi Twojego pojazdu ASTON MARTIN Cygnet lub na wewnętrznej stronie drzwi kierowcy.

Informacje praktyczne

  • Rozmiary opon przedniej i tylnej osi samochodu ASTON MARTIN Cygnet 1.3 L 98 są takie same.?Rozmiary opon w samochodach osobowych mogą być takie same lub różne na przedniej i tylnej osi pojazdu. W większości wypadków są to 4 opony w takim samym rozmiarze z przodu i z tyłu, jednak w przypadku samochodów z tylnym napędem, rozmiary opon przedniej i tylnej osi mogą się różnić.
  • Maksymalna prędkość Twojego samochodu wynosi 170 km/godz.
  • Maksymalne dopuszczalne obciążenie przedniej osi wynosi 670 kg a tylnej 630 kg.
  • ASTON MARTIN Cygnet 1.3 L 98 jest samochodem posiadającym nadwozie typu sedan, przeznaczonym głównie do jazdy niesportowej.
  • Twój samochód posiada silnik 1.3 L 98 czyli silnik benzynowy o mocy 98 koni mechanicznych i pojemności 1329 cm3.
  • ASTON MARTIN Cygnet 1.3 L 98 to samochód miejski.