Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

ASTON MARTIN

ASTON MARTIN

Opona do samochodu ASTON MARTIN DB7 Vantage 3.2 L 332

Spośród podanych rozmiarów opon zimowych i letnich do samochodu ASTON MARTIN DB7 Vantage 3.2 L 332 wybierz jeden, aby przejść do listy dostępnych produktów i porównać ich ceny. Poniżej znajdziesz także informacje dotyczące indeksów nośności i prędkości opon dozwolonych w przypadku Twojego samochodu ASTON MARTIN DB7 Vantage 3.2 L 332.

Zdjęcie samochodu ASTON MARTIN DB7 DB7 Vantage

od 1999 do 2004 roku

Znajdź opony w moim rozmiarze

Homologowane rozmiary opon letnich i zimowych ?

Homologowane przez ASTON MARTIN rozmiary opon do DB7 Vantage zostały opracowane w oparciu o specyficzne parametry pojazdu w celu zapewnienia jak najlepszych osiągów, przyczepności do nawierzchni, najkrótszej drogi hamowania, optymalnej wytrzymałości i jak najmniejszego zużycia paliwa. Na ogół istnieje kilka rozmiarów homologowanych do danego pojazdu odpowiadających różnym zapotrzebowaniom. Z punktu widzenia przepisów oraz z powodów technicznych nie należy stosować rozmiarów opon innych niż homologowane.
  • 245/40 R18 93Y Zobacz

Ciśnienie opon

Poziom ciśnienia opon do samochodu ASTON MARTIN DB7 Vantage 3.2 L 332

Dane dotyczące ciśnienia opon są podane w celach orientacyjnych. Dokładne informacje znajdziesz w instrukcji obsługi Twojego pojazdu ASTON MARTIN DB7 Vantage lub na wewnętrznej stronie drzwi kierowcy.

Informacje praktyczne

  • Rozmiary opon przedniej i tylnej osi samochodu ASTON MARTIN DB7 Vantage 3.2 L 332 są takie same.?Rozmiary opon w samochodach osobowych mogą być takie same lub różne na przedniej i tylnej osi pojazdu. W większości wypadków są to 4 opony w takim samym rozmiarze z przodu i z tyłu, jednak w przypadku samochodów z tylnym napędem, rozmiary opon przedniej i tylnej osi mogą się różnić.
  • Maksymalna prędkość Twojego samochodu wynosi 260 km/godz.
  • Maksymalne dopuszczalne obciążenie przedniej osi wynosi 1200 kg a tylnej 1200 kg.
  • ASTON MARTIN DB7 Vantage 3.2 L 332 jest samochodem posiadającym nadwozie typu coupé, przeznaczonym głównie do jazdy sportowej.
  • Twój samochód posiada silnik 3.2 L 332 czyli silnik benzynowy o mocy 332 koni mechanicznych i pojemności 3239 cm3.
  • ASTON MARTIN DB7 Vantage 3.2 L 332 to samochód sportowy.