Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

CUPRA

CUPRA

Opona do samochodu CUPRA Ateca 2.0 TSI 300

Spośród podanych rozmiarów opon zimowych i letnich do samochodu CUPRA Ateca 2.0 TSI 300 wybierz jeden, aby przejść do listy dostępnych produktów i porównać ich ceny. Poniżej znajdziesz także informacje dotyczące indeksów nośności i prędkości opon dozwolonych w przypadku Twojego samochodu CUPRA Ateca 2.0 TSI 300 .

Zdjęcie samochodu CUPRA Ateca Ateca

od 2016 roku

Znajdź opony w moim rozmiarze

Homologowane rozmiary opon letnich i zimowych ?

Homologowane przez CUPRA rozmiary opon do Ateca zostały opracowane w oparciu o specyficzne parametry pojazdu w celu zapewnienia jak najlepszych osiągów, przyczepności do nawierzchni, najkrótszej drogi hamowania, optymalnej wytrzymałości i jak najmniejszego zużycia paliwa. Na ogół istnieje kilka rozmiarów homologowanych do danego pojazdu odpowiadających różnym zapotrzebowaniom. Z punktu widzenia przepisów oraz z powodów technicznych nie należy stosować rozmiarów opon innych niż homologowane.
  • 225/50 R18 95W Zobacz
  • 225/45 R19 92W Zobacz
  • 245/40 R19 94W Zobacz

Ciśnienie opon

Poziom ciśnienia opon do samochodu CUPRA Ateca 2.0 TSI 300

Dane dotyczące ciśnienia opon są podane w celach orientacyjnych. Dokładne informacje znajdziesz w instrukcji obsługi Twojego pojazdu CUPRA Ateca lub na wewnętrznej stronie drzwi kierowcy.

Informacje praktyczne

  • Rozmiary opon przedniej i tylnej osi samochodu CUPRA Ateca 2.0 TSI 300 są takie same.?Rozmiary opon w samochodach osobowych mogą być takie same lub różne na przedniej i tylnej osi pojazdu. W większości wypadków są to 4 opony w takim samym rozmiarze z przodu i z tyłu, jednak w przypadku samochodów z tylnym napędem, rozmiary opon przedniej i tylnej osi mogą się różnić.
  • Maksymalna prędkość Twojego samochodu wynosi 245 km/godz.
  • Maksymalne dopuszczalne obciążenie przedniej osi wynosi 1070 kg a tylnej 1060 kg.
  • CUPRA Ateca 2.0 TSI 300 jest samochodem posiadającym nadwozie typu 4x4, przeznaczonym głównie do jazdy sportowej.
  • Twój samochód posiada silnik 2.0 TSI 300 czyli silnik benzynowy turbodoładowany dla koncernu volkswagen o mocy 300 koni mechanicznych i pojemności 1984 cm3.
  • CUPRA Ateca 2.0 TSI 300 to samochód sportowo-użytkowy (SUV).