Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

FIAT

FIAT

Opona do samochodu FIAT Barchetta 1.8 L 130

Spośród podanych rozmiarów opon zimowych i letnich do samochodu FIAT Barchetta 1.8 L 130 wybierz jeden, aby przejść do listy dostępnych produktów i porównać ich ceny. Poniżej znajdziesz także informacje dotyczące indeksów nośności i prędkości opon dozwolonych w przypadku Twojego samochodu FIAT Barchetta 1.8 L 130.

Zdjęcie samochodu FIAT Barchetta Barchetta

od 1995 do 2005 roku

Znajdź opony w moim rozmiarze

Homologowane rozmiary opon letnich i zimowych ?

Homologowane przez FIAT rozmiary opon do Barchetta zostały opracowane w oparciu o specyficzne parametry pojazdu w celu zapewnienia jak najlepszych osiągów, przyczepności do nawierzchni, najkrótszej drogi hamowania, optymalnej wytrzymałości i jak najmniejszego zużycia paliwa. Na ogół istnieje kilka rozmiarów homologowanych do danego pojazdu odpowiadających różnym zapotrzebowaniom. Z punktu widzenia przepisów oraz z powodów technicznych nie należy stosować rozmiarów opon innych niż homologowane.
  • 195/55 R15 84V Zobacz

Ciśnienie opon

Poziom ciśnienia opon do samochodu FIAT Barchetta 1.8 L 130

Dane dotyczące ciśnienia opon są podane w celach orientacyjnych. Dokładne informacje znajdziesz w instrukcji obsługi Twojego pojazdu FIAT Barchetta lub na wewnętrznej stronie drzwi kierowcy.

Informacje praktyczne

  • Rozmiary opon przedniej i tylnej osi samochodu FIAT Barchetta 1.8 L 130 są takie same.?Rozmiary opon w samochodach osobowych mogą być takie same lub różne na przedniej i tylnej osi pojazdu. W większości wypadków są to 4 opony w takim samym rozmiarze z przodu i z tyłu, jednak w przypadku samochodów z tylnym napędem, rozmiary opon przedniej i tylnej osi mogą się różnić.
  • Maksymalna prędkość Twojego samochodu wynosi 200 km/godz.
  • Maksymalne dopuszczalne obciążenie przedniej osi wynosi 850 kg a tylnej 700 kg.
  • FIAT Barchetta 1.8 L 130 jest samochodem posiadającym nadwozie typu kabriolet, przeznaczonym głównie do jazdy sportowej.
  • Twój samochód posiada silnik 1.8 L 130 czyli silnik benzynowy o mocy 130 koni mechanicznych i pojemności 1747 cm3.
  • FIAT Barchetta 1.8 L 130 to samochód sportowy.