Tu porównasz opony i znajdziesz je w najlepszej cenie

nasza porównywarka pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze opony w najniższej cenie

SPYKER

SPYKER

Opona do samochodu SPYKER Spyker C8 4.2 V8 405

Spośród podanych rozmiarów opon zimowych i letnich do samochodu SPYKER Spyker C8 4.2 V8 405 wybierz jeden, aby przejść do listy dostępnych produktów i porównać ich ceny. Poniżej znajdziesz także informacje dotyczące indeksów nośności i prędkości opon dozwolonych w przypadku Twojego samochodu SPYKER Spyker C8 4.2 V8 405.

Zdjęcie samochodu SPYKER Spyker C8 Spyker C8

od 2003 roku

Znajdź opony w moim rozmiarze

Homologowane rozmiary opon letnich i zimowych ?

Homologowane przez SPYKER rozmiary opon do Spyker C8 zostały opracowane w oparciu o specyficzne parametry pojazdu w celu zapewnienia jak najlepszych osiągów, przyczepności do nawierzchni, najkrótszej drogi hamowania, optymalnej wytrzymałości i jak najmniejszego zużycia paliwa. Na ogół istnieje kilka rozmiarów homologowanych do danego pojazdu odpowiadających różnym zapotrzebowaniom. Z punktu widzenia przepisów oraz z powodów technicznych nie należy stosować rozmiarów opon innych niż homologowane.
  • przód: 235/35 ZR19 Zobacz
  • tył: 265/30 ZR19 Zobacz

Ciśnienie opon

Poziom ciśnienia opon do samochodu SPYKER Spyker C8 4.2 V8 405

Dane dotyczące ciśnienia opon są podane w celach orientacyjnych. Dokładne informacje znajdziesz w instrukcji obsługi Twojego pojazdu SPYKER Spyker C8 lub na wewnętrznej stronie drzwi kierowcy.

Informacje praktyczne

  • Rozmiary opon przedniej i tylnej osi samochodu marki SPYKER Spyker C8 4.2 V8 405 są różne.?Rozmiary opon w samochodach osobowych mogą być takie same lub różne na przedniej i tylnej osi pojazdu. W większości wypadków są to 4 opony w takim samym rozmiarze z przodu i z tyłu, jednak w przypadku samochodów z tylnym napędem, rozmiary opon przedniej i tylnej osi mogą się różnić.
  • Maksymalna prędkość Twojego samochodu wynosi 300 km/godz.
  • SPYKER Spyker C8 4.2 V8 405 jest samochodem posiadającym nadwozie typu coupé, przeznaczonym głównie do jazdy sportowej.
  • Twój samochód posiada silnik 4.2 V8 405 czyli 8-cylindrowy silnik w układzie v o mocy 405 koni mechanicznych i pojemności 4172 cm3.
  • SPYKER Spyker C8 4.2 V8 405 to samochód sportowy.