1. Strona główna
  2. chevronMarki opon samochodowych
  3. chevronPirelli
  4. chevronWinter 270 Sottozero Serie II AM9
  5. chevron275/35 R19 100W

Opis produktu

  • Opona zimowa do samochodów o wysokich osiągach.
  • Znakomite właściwości motoryczne.
  • Odporność na aquaplaning.

Opona Pirelli Winter 270 Sottozero Seria II to opona zimowa przeznaczona do samochodów o wysokich osiągach, która pozwala bezpiecznie stawić czoła trudnym warunkom zimowym.

Opona Pirelli Winter 270 Sottozero Seria II to opona zimowa, w której zastosowano technologię P Zero (bardzo wysokie osiągi).

Właściwości motoryczne. Lepsza trakcja na śniegu i zachowanie się na drodze suchej dzięki unikalnemu procesowi IBS (Interactive Brickwork Siping) polegającemu na zastosowaniu ścieśnionych lameli w kształcie cegiełek.

Bezpieczeństwo. Lepsze osiągi na nawierzchni mokrej i na śniegu dzięki zastosowaniu trzech głębokich i szerokich rowków podłużnych, które natychmiast odprowadzają wodę; zastosowanie mieszanki miększej na zewnątrz, a twardszej wewnątrz zwiększa bezpieczeństwo przy dużej prędkości.

Właściwości jezdne. Stabilność i przyczepność przy dużej prędkości i podczas hamowania na mokrym i suchym asfalcie zapewnione przez dwa podłużne rzędy bloków.

Właściwości

Marka
Pirelli
Model
Winter 270 Sottozero Serie II AM9
Homologowana
ASTON MARTIN
Rodzaj pojazdu
Samochód osobowy
Styl jazdy
Sportowy
Sezon
Na zimę
Kolcowane
nie
Do kolcowania
nie
3PMSF
tak
Runflat
nie
Ekologiczne
nie
Asymetryczne
tak
Kierunkowe
nie
Z rantem ochronnym
tak
Seal
nie

Co to jest rezulteo SCORE?

Podstawowe parametry użytkowe opon ocenia się w 3 kategoriach: oszczędność, komfort i bezpieczeństwo. Końcową ocenę (rezulteo SCORE) wylicza się przy użyciu stosownych współczynników. W przypadku opon zimowych, oprócz powyższych trzech kryteriów dodatkowo brane są pod uwagę oceny zachowania na oblodzonej i zaśnieżonej nawierzchni. Współczynnik oblicza się w zależności od klasy opon: ekonomicznej, wysokowydajnej, sportowej.

Dowiedz się więcej

Kontynuując nawigację na stronie akceptujesz, że będziemy wykorzystywać pliki Cookies do udoskonalania doświadczeń użytkownika oraz statystyk. Więcej informacji na temat naszej polityki prywatności znajdziesz w regulaminie.