1. Strona główna
  2. chevronMarki opon samochodowych
  3. chevronPirelli
  4. chevronWinter 270 Sottozero Serie II F
  5. chevron335/30 R20 104W

Opis produktu

  • Opona zimowa do samochodów o wysokich osiągach.
  • Znakomite właściwości motoryczne.
  • Odporność na aquaplaning.

Opona Pirelli Winter 270 Sottozero Seria II to opona zimowa przeznaczona do samochodów o wysokich osiągach, która pozwala bezpiecznie stawić czoła trudnym warunkom zimowym.

Opona Pirelli Winter 270 Sottozero Seria II to opona zimowa, w której zastosowano technologię P Zero (bardzo wysokie osiągi).

Właściwości motoryczne. Lepsza trakcja na śniegu i zachowanie się na drodze suchej dzięki unikalnemu procesowi IBS (Interactive Brickwork Siping) polegającemu na zastosowaniu ścieśnionych lameli w kształcie cegiełek.

Bezpieczeństwo. Lepsze osiągi na nawierzchni mokrej i na śniegu dzięki zastosowaniu trzech głębokich i szerokich rowków podłużnych, które natychmiast odprowadzają wodę; zastosowanie mieszanki miększej na zewnątrz, a twardszej wewnątrz zwiększa bezpieczeństwo przy dużej prędkości.

Właściwości jezdne. Stabilność i przyczepność przy dużej prędkości i podczas hamowania na mokrym i suchym asfalcie zapewnione przez dwa podłużne rzędy bloków.

Właściwości

Marka
Pirelli
Model
Winter 270 Sottozero Serie II F
Homologowana
FERRARI
Rodzaj pojazdu
Samochód osobowy
Styl jazdy
Sportowy
Sezon
Na zimę
Kolcowane
nie
Do kolcowania
nie
3PMSF
tak
Runflat
nie
Ekologiczne
nie
Asymetryczne
tak
Kierunkowe
nie
Z rantem ochronnym
tak
Seal
nie

Co to jest rezulteo SCORE?

Podstawowe parametry użytkowe opon ocenia się w 3 kategoriach: oszczędność, komfort i bezpieczeństwo. Końcową ocenę (rezulteo SCORE) wylicza się przy użyciu stosownych współczynników. W przypadku opon zimowych, oprócz powyższych trzech kryteriów dodatkowo brane są pod uwagę oceny zachowania na oblodzonej i zaśnieżonej nawierzchni. Współczynnik oblicza się w zależności od klasy opon: ekonomicznej, wysokowydajnej, sportowej.

Dowiedz się więcej

Kontynuując nawigację na stronie akceptujesz, że będziemy wykorzystywać pliki Cookies do udoskonalania doświadczeń użytkownika oraz statystyk. Więcej informacji na temat naszej polityki prywatności znajdziesz w regulaminie.