Honda Accord: jakie opony o najlepszych parametrach?

Pytanie zadane przez Chudzik, dn. 13/02/2015 : Dla Honda Accord model produkowany od 2008 do 2010 jakie wybrać opny onajleprzych parametrach w rozmiarze 235/45 R17 (7w , zlezy mi na oponach o niskim hałasie o niskich oporach i dobrej przyczepności ...opony letnie
Odpowiedź udzielona przez użytkownika, dn. 13.02.2015 : dunlop sport maxx RT
continental sport contact 5
Goodyear eagle f1 assimetric 2
trwalosc od dunlopa najslabsza goodyear najlepsza z tych 3_______Odpowiedź udzielona przez rezulteo, dn. 13.02.2015 : Witamy w rezulteo!Niestety nie dysponujemy wszystkimi potrzebnymi informacjami aby precyzyjnie odpowiedzieć na Pana pytanie.
Po pierwsze, nie wiemy o którą dokładnie wersję samochodu chodzi. Prosimy więc o wybranie odpowiedniej pod tym linkiem: Opony Honda AccordGdy odpowie nam Pan na to pytanie, będziemy mogli podać konkretne opony, które dobrze sprawdzą się w tym samochodzie. Bardzo ważnym kryterium jest budżet, który jest Pan w stanie na te opony przeznaczyć, prosimy więc o podanie mniej więcej tej kwoty. Na pewno odpiszemy w jak najkrótszym czasie, aby pomóc Panu w wyborze.
Jeżeli jest Pan pewien podanego rozmiaru, to prosimy kliknąć w ten link: opony letnie 235/45 R17 97W a następnie ustalić filtry (znajdują się one po lewej stronie), takie jak cena, bezpieczeństwo, komfort. W ten sposób będzie mógł Pan samodzielnie wybrać opony według tych kryteriów.
Pozdrawiamy,
Ekipa rezulteo