Jakie opony letnie do Volkswagena Touran z 2004 roku?

Pytanie zadane przez użytkownika, dn. 16/12/2013 : Chciałbym dobrać dobre opony letnie do VW Touran: rok 2004 tdi 1,9 TDI Highline 16 cali / felgi aluminium.pozdrawiam
Odpowiedź udzielona przez rezulteo, dn. 16.12.2013 : Witamy,Dziękujemy za pytanie. Istnieją różne wersje silnika 1.9 TDI (różna moc w KM) do podanego modelu Volkswagena, dlatego zalecamy odwiedzenie naszej strony pod linkiem: opony do Volkswagena Touran i wybranie wersji silnika, która jest posiadana.Następnie powinna ukazać się lista homologowanych rozmiarów. Należy sprawdzić czy któryś z nich pokrywa się z tym posiadanym obecnie. Wybranie takiego samego rozmiaru jak obecnie jest korzystniejsze, gdyż nie trzeba kupować nowych felg lub alufelg, które są dodatkowym kosztem.
Przy wyborze rozmiaru należy pamiętać, że możemy pozostawić taki sam indeks prędkości oraz nośności jak homologowany lub go zwiększać– nigdy zmniejszać!
Jeżeli na liście na naszej stronie znajduje się posiadany obecnie rozmiar to wystarczy tylko na niego kliknąć i ukażą się różne modele opon. Po lewej stronie można wybrać różne oczekiwane parametry, ale wiele zależy od budżetu. Można wyznaczyć widełki cenowe i wyszukać różne modele opon. Jaki model jest najbardziej odpowiedni?
Dużą pomocą przy wyborze opony jest system gwiazdkowy i szczegółowy opis osiągów opon w zakładce „testy opon”, które oparte są o dane z wielu szanowanych instytucji na świecie zajmujących się testowaniem opon. Co więcej po kliknięciu na flagę Unii Europejskiej przy zdjęciu opony pojawią się noty, jakie uzyskała dana opona w danym rozmiarze w ramach europejskich etykiet na opony.
Oczywiście najlepsze opony pochodzą od wiodących producentów, a ich podział znajduje się pod linkiem: marki opon.
Na naszej stronie można nie tylko porównać modele między sobą, ale także znaleźć najkorzystniejszą cenowo ofertę z wielu sklepów działających na rynku.Pozdrawiamy,Rezulteo