Jakie opony letnie kupić do Hondy Accord Coupe?

Pytanie zadane przez użytkownika, dn. 19/11/2013 : Witam. Potrzebuję letnie opony do hondy accord coupe r.2008 , 235/45/18. Jeszcze zwykle po mieście, ale czasami na trasie lubię "przycisnąć". Jakie opony polecacie. PS. Samochód pali i tak sporo, więc najlepiej, żeby wskaźnik spalania na etykiecie był dobry (pytanie czy nie odbije się to na bezpieczeństwie).
Odpowiedź udzielona przez rezulteo, dn. 19.11.2013 : Witamy,Nie znamy dokładnej wersji samochodu, jak i nie ma pełnego rozmiaru opony (tj. z indeksem prędkości i nośności). Dodatkowo nie został podany budżet jaki jest przeznaczony na ten zakup. Jednak można to wszystko w prosty i efektywny sposób sprawdzić samemu na naszej stronie. Wystarczy wejść pod link: opony do Hondy Accord i wybrać odpowiedni model i rozmiar opony. Po ukazaniu się listy rezultatów można po lewej stronie wybrać zakres cenowy, a nasze opinie w zakresie bezpieczeństwa czy wspomnianej oszczędności znajdują w opisie każdej opony pod zakładką „testy opon”. Opony można też porównywać między sobą.
Rezultaty europejskich etykiet na opony dostępne są po kliknięciu na flagę Unii Europejskiej.Widzimy, że pomimo zbliżającego się sezonu zimowego chodzi o opony letnie. Pewnie jest to spowodowane tym, że część osób liczy na dobrą cenę danego modelu przed kolejnym sezonem. Wobec tego zachęcamy do śledzenia danych jak zmieniały się ceny danego modelu w sklepach. Wykres znajduje się na dole strony w opisie opony w zakładce „porównaj ceny”. Zapewne będzie to pomocne. Pozdrowienia,Ekipa rezulteo