Jakie opony na zimę do Fiata Sedici?

Pytanie zadane przez użytkownika, dn. 30/10/2013 : Jakie opony na zimę do Fiata Sedici 2012 - letnia to continental 205/60/R16 92H outside. Ma nie jeździć w długie trasy, ale jechać po śniegu i błocie oraz na asfalcie.
Odpowiedź udzielona przez rezulteo, dn. 30.10.2013 : Witamy,Dziękujemy za przysłanie pytania do eksperta rezulteo. Nie znamy dokładnej wersji podanego auta. Aby stwierdzić czy podany rozmiar jest homologowany, wystarczy kliknąć tutaj: opony do Fiata Sedici.
Jeżeli jednak jest to rozmiar rekomendowany przez Fiata (w wielu wersjach tego modelu rzeczywiście rozmiar 205 60 R16 92 H jest odpowiedni) to wybór jest bardzo szeroki i zależy od wielu czynników. Nie należy się sugerować przy wyborze opon słowem „outside”, który informuje tylko o odpowiedniej stronie montażu opony.
Dużym wyznacznikiem przy wyborze jest posiadany budżet. Od niego w dużej mierze zależy jak dobre opony zimowe będziemy mogli mieć. Można samemu w bardzo łatwy sposób wyszukać odpowiedni dla nas model. Wystarczy wpisać w naszą wyszukiwarkę pod linkiem: opony zimowe rozmiar opony - a po chwili ukaże się cała lista rezultatów. Po lewej stronie można wybrać jaki przedział cenowy nas interesuje, a także możemy określić kilka innych parametrów.
Nasze opinie dostępne są w formie gwiazdek przy oponach, a szczegółowe noty są w zakładkach „testy opon” w opisie konkretnego modelu. Opieramy się na testach wielu znanych i szanowanych instytucji. Do tego możemy także porównać ceny produktów w sklepach i wybrać najbardziej korzystną ofertę.
Zachęcamy do lektury artykułów w aktualnościach, gdzie prezentujemy też własne testy jak i nowości na rynku.Pozdrawiamy,Ekipa Rezulteo