Jakie opony letnie do Forda Focusa?

Pytanie zadane przez użytkownika, dn. 19/04/2012 : Witam. Posiadam auto rodzinne Ford Focus II 1,8 TDCi Kombi z 2007 roku (nie macie takiej pojemności). Zastanawiam się nad kupnem opon Cinturato P7 205/55R16 91V. Jeżdżę codziennie kilka kilometrów (bez obciążenia) i czasem w weekendy lub wakacje kilkaset kilometrów z obciążeniem. Moje pytania:
1. Kiedy na stronie będą uwzględnione testy opon za 2012 rok ?
2. Jakie opony letnie możecie mi polecić ?
Odpowiedź udzielona przez rezulteo, dn. 19.04.2012 : WitamyDziękujemy za tę uwagę. Informacja o brakującym modelu została przekazana do osoby zarządzającej bazą i zostanie ona szybko uzupełniona.
Jeśli chodzi o testy opon, to nasi eksperci oczywiście posiadają już informacje o ich wynikach, ale ponieważ przeliczamy następnie te wyniki według naszego algorytmu i syntetyzujemy wyniki z wielu źródeł, więc są jeszcze w przygotowaniu do publikacji na naszej stronie.
Aby otrzymać kompletną listę opon, które możemy ci polecić w twoim rozmiarze, zapraszamy do wprowadzenia tego rozmiaru do naszej wyszukiwarki na stronie https://opony.rezulteo.plWśród propozycji znajdą się Pirelli Cinturato P7, ale także Michelin Energy Saver, Bridgestone Turanza ER300 Ecopia, Goodyear EfficientGrip ...PozdrawiamySERWIS REZULTEO