1. Strona główna
  2. chevronMarki opon samochodowych
  3. chevronContinental
  4. chevronContiTrac SUV

Opis produktu

Opona ContiTrac SUV to opona uniwersalna przeznaczona do średnich i ciężkich samochodów terenowych 4x4, która gwarantuje dobre właściwości motoryczne, komfort i bezpieczeństwo jazdy na każdym rodzaju nawierzchni.

Właściwości trakcyjne. Dobre właściwości jezdne i skuteczne hamowanie nawet w terenie grząskim dzięki zastosowaniu otwartego barku zewnętrznego oraz odpowiedniego rozmieszczenia bloków profilu.

Bezpieczeństwo. Odporność na aquaplaning i klinowanie się kamieni dzięki czterem szerokim i głębokim rowkom o ukośnych krawędziach.

Komfort. Solidne centralne żebro gwarantuje dobrą stabilność, precyzję prowadzenia na łuku i pewną jazdę na prostej; niski poziom hałasu toczenia.

Właściwości

Marka
Continental
Model
ContiTrac SUV
Homologowana
N/A
Rodzaj pojazdu
4x4
Styl jazdy
Oszczędny
Sezon
Na lato
Kolcowane
nie
Do kolcowania
nie
3PMSF
nie
Runflat
nie
Ekologiczne
nie
Asymetryczne
nie
Kierunkowe
nie
Z rantem ochronnym
nie
Seal
nie

Co to jest rezulteo SCORE?

Podstawowe parametry użytkowe opon ocenia się w 3 kategoriach: oszczędność, komfort i bezpieczeństwo. Końcową ocenę (rezulteo SCORE) wylicza się przy użyciu stosownych współczynników. W przypadku opon zimowych, oprócz powyższych trzech kryteriów dodatkowo brane są pod uwagę oceny zachowania na oblodzonej i zaśnieżonej nawierzchni. Współczynnik oblicza się w zależności od klasy opon: ekonomicznej, wysokowydajnej, sportowej.

Dowiedz się więcej

Kontynuując nawigację na stronie akceptujesz, że będziemy wykorzystywać pliki Cookies do udoskonalania doświadczeń użytkownika oraz statystyk. Więcej informacji na temat naszej polityki prywatności znajdziesz w regulaminie.

;