1. Strona główna
  2. chevronO rezulteo™

O rezulteo™

Wydawcą strony rezulteo™ jest firma LIZEO EUROPE.

rezulteo™ to pierwszy prawdziwy przewodnik zakupowy poświęcony oponom.

rezulteo™ to ponad 50 marek opon, porównanie kilku tysięcy produktów, zapis cen opon aktualizowany każdego dnia.

rezulteo™ to testy parametrów opon i wyczerpujące porady praktyczne aby porównać opony i dokonać dobrego wyboru w momencie zakupu, a także wskazówki, jak dbać o opony.

rezulteo™ to prezentacja i ocena najważniejszych sieci dystrybucji i punktów sprzedaży opon między innymi w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania.

rezulteo™ to miejsce, gdzie możesz uzyskać fachowe odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące opon i mieć dostęp do aktualnych informacji.

rezulteo™ to także nasze zobowiązania:

  • rezulteo™ zobowiązuje się nieustannie dokładać wszelkich starań, aby klienci mogli dokonywać świadomych i satysfakcjonujących zakupów opon.

  • rezulteo™ zobowiązuje się przedstawiać informacje, porównania, analizy i porady dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, umożliwiając im w ten sposób łatwą orientację wśród produktów różnych marek, ich parametrów i cen.

  • rezulteo™ zobowiązuje się obiektywnie przedstawiać oceny parametrów opon na podstawie opinii ekspertów, testów publikowanych w prasie specjalistycznej, przeprowadzanych przez specjalistyczne ośrodki testowe oraz wykonywanych lub zlecanych przez nasz portal.

  • rezulteo™ zobowiązuje się przedstawiać oceny produktów i firm działających w branży ogumienia według przejrzystych kryteriów, w sposób pozwalający na dokonanie właściwego wyboru przez konsumenta, z naciskiem na: szybkość zużywania się opon, bezpieczeństwo, przyczepność, oszczędność paliwa, stałość parametrów w czasie, a w przypadku sprzedawców: ceny produktów, zakres i ceny usług.

  • rezulteo™ zobowiązuje się do publikowania treści dydaktycznych, tak aby zapewnić klientom wszechstronną pomoc w wyborze opon oraz do uwzględniania wszelkich uwag i sugestii mogących przyczynić się do poprawy jakości prezentowanych informacji.

  • rezulteo™ zobowiązuje się do neutralności, a zatemnieuwzględniania żadnych wytycznych, ani zaleceń ze strony producentów, dystrybutorów bądź jakichkolwiek innych uczestników rynku opon.

  • rezulteo™ zobowiązuje się do utrzymania swojej redakcyjnej niezależności i bezstronności.